Statystyki meczu: Jutrzenka Kopki - KS Majdan Łętowski

Zobacz też: Terminarze Statystyki

23. kolejka - klasa B3 Stalowa Wola
2012-06-03, godz. 16:00

Jutrzenka Kopki

2

KS Majdan Łętowski

3

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-04-10 Jutrzenka Kopki 5 - 0 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2021-09-05 KS Majdan Łętowski 6 - 1 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2021-06-26 KS Majdan Łętowski 1 - 3 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2020-08-09 Jutrzenka Kopki 0 - 9 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-10-27 KS Majdan Łętowski 6 - 0 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-05-05 Jutrzenka Kopki 1 - 5 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-09-02 KS Majdan Łętowski 0 - 3 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-04-15 Jutrzenka Kopki 4 - 0 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-08-27 KS Majdan Łętowski 0 - 0 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-05-21 Jutrzenka Kopki 2 - 2 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-09-18 KS Majdan Łętowski 1 - 3 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-04-13 Jutrzenka Kopki 3 - 6 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-08-11 KS Majdan Łętowski 1 - 2 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-04-21 Jutrzenka Kopki 3 - 0 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-08-19 KS Majdan Łętowski 1 - 6 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-06-03 Jutrzenka Kopki 2 - 3 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-10-16 KS Majdan Łętowski 1 - 2 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

WKS Kurzyna 0 - 8 Orzeł Glinianka
Grabniak Hucisko 5 - 2 Jaruga Bieliniec
Czarni Sójkowa 3 - 0 Tanew Wólka Tanewska
Jutrzenka Kopki 2 - 3 KS Majdan Łętowski
KS Groble 6 - 0 Stal II Stalowa Wola
Sokół II Nisko 6 - 1 Milenium Bieliny
KS Koziarnia 1 - 3 Retman Ulanów

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Retman Ulanów 26 67 22 1 3 85 19 66
2 KS Groble 26 62 20 2 4 91 24 67
3 Jutrzenka Kopki 26 56 18 2 6 93 43 50
4 Sokół II Nisko 26 50 16 2 8 91 51 40
5 KS Majdan Łętowski 26 42 13 3 10 58 49 9
6 Czarni Sójkowa 26 38 11 5 10 47 37 10
7 Grabniak Hucisko 26 35 10 5 11 52 61 -9
8 Tanew Wólka Tanewska 26 33 9 6 11 56 57 -1
9 Orzeł Glinianka 26 33 10 3 13 56 66 -10
10 Jaruga Bieliniec 26 26 8 2 16 46 78 -32
11 KS Koziarnia 26 24 6 6 14 34 89 -55
12 WKS Kurzyna 26 20 6 2 18 41 72 -31
13 Milenium Bieliny 26 18 5 3 18 37 89 -52
14 Stal II Stalowa Wola 26 18 4 6 16 35 87 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka