2015-10-11 17:24:21

KS Wiązownica rozgromił Sokoła Sokolniki. Popis Mateusza Hołuba

Bogusław Sierżęga (na zdjęciu z piłką) i jego koledzy z drużyny nie dali większych szans Sokołowi Sokolniki (fot. Natalia Styś / archiwum)
KS Wiązownica rozgromił graczy Sokoła Sokolniki 5-0 w meczu 4 ligi podkarpackiej. Czterokrotnie na listę strzelców wpisał się Mateusz Hołub.

Piłkarze beniaminka z Wiązownicy w pełni zrehabilitowali się swoim kibicom za ostatnią wyjazdową porażkę z Sokołem Nisko pewie pokonując Sokoła Sokolniki.

Bezapelacyjnym bohaterem tego pojedynku był Mateusz Hołub, który aż cztery razy wpisał się na listę strzelców. Mógł zdobyć nawet pięć bramek, ale w 61. minucie nie wykorzystał rzutu karnego.

Do przerwy KS Wiązownica prowadziła 2-0, a po zmianie stron zdobyła jeszcze trzy gole. Oprócz trafień popularnego "Osy" odnotować należy także bramkę Krzysztofa Lufta.

Dzięki zwycięstwu KS Wiązownica awansowała na 5. pozycję w tabeli. Sokół Sokolniki nadal jest czerwoną latarnią ligi.

KS WIĄZOWNICA - SOKÓŁ SOKOLNIKI 5-0 (2-0)

1-0 Hołub (13)
2-0 Hołub (36-karny)