2015-08-06 22:12:57

Resovia ma nowe koszulki na 110-lecie. Będzie też piwo "Resoviak" [WIDEO]

Łukasz Świst w nowej koszulce Resovii z symbolem Polski Walczącej (fot. cwks-resovia.pl)
Łukasz Świst w nowej koszulce Resovii z symbolem Polski Walczącej (fot. cwks-resovia.pl)
W piątek 4 września uroczysta gala, w sobotę 5 września o 12 mecz piłkarzy Resovii z Lechią Gdańsk, w niedzielę zawody łucznicze i lekkoatletyczne – szefowie Resovii przedstawili dziś szczegółowy plan obchodów 110-lecia rzeszowskiego klubu.
 
Podczas konferencji prasowej na tarasie widokowym Hotelu Rzeszów dowiedzieliśmy się, iż piłkarze Resovii pierwotnie zamierzali zaprosić Śląsk Wrocław. W pewnym momencie rozmowy utknęły jednak w martwym punkcie.
 
Mecz z Lechią Gdańsk zaproponował działaczom trener Maciej Huzarski, który podczas kursu UEFA PRO w Białej Podlaskiej zaprzyjaźnił się ze szkoleniowcem gdańszczan Jerzym Brzęczkiem.
 
– Jurek to świetny facet. Wykazał wiele zrozumienia dla naszej idei i namówił swoich szefów, że w terminie UEFA (4 września odbędzie się mecz eliminacji ME Niemcy – Polska - przyp. red.) warto pograć w piłkę nawet, jeśli trzeba przemierzyć cały kraj – tłumaczył Maciej Huzarski.
 
 
Lechia Gdańsk przyleci do do Rzeszowa w piątek popołudniu. Po zakwaterowaniu w Hotelu Rzeszów działacze Resovii pokażą gościom miasto. Bilety na spotkanie, które odbędzie się na stadionie Resovii przy ul. Wyspiańskiego, będą w jednej cenie – 15 zł. Można je kupować już teraz, logując się na stronie bilet.pax.pl. 
 
- Graliśmy już na urodziny z Górnikiem Zabrze i Wisłą Kraków. Lechia Gdańsk jest kolejną czołową drużyną, ale to nie koniec niespodzianek. Najprawdopodobniej przyjmiemy zaproszenie Spartakusa Nyireghaza z węgierskiej ekstraklasy i w połowie października pojedziemy do nich na dwudniowe tournee – uśmiecha się Witold Walawender, działacz CWKS Resovia.
 
Temat Lechii Gdańsk nie był jedynym poruszanym podczas dzisiejszej konferencji. Zaprezentowano nowe koszulki meczowe Resovii z symbolem Polski Walczącej (na prawym ramieniu) oraz... piwo Resoviak. Jasne pełne pochodzi z browaru w Raciborzu i wkrótce pojawi się w kilku rzeszowskich sklepach.
 
Więcej informacji i zdjęcia z konferencji prasowej  znajdziecie na stronie internetowej Resovii.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Erbus 2015-08-07 00:37:32 0 0

A co ma wspólnego Resovia z symbolem"Polski Walczącej"?Może mi to ktoś wyjaśnić?

abc 2015-08-07 02:44:49 0 0

Jakie 110 lat ?!

mk 2015-08-08 13:31:41 1 0

@ Tupeciarz

Ty sobie jaja robisz czy jesteś z przyjezdnej wioski i udajesz wielkiego rzeszowiaka ???
To ZKS został założony przez komunistów. Poczytaj i nie rób z siebie błazna.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem