2015-08-07 10:29:14

sparing: Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Błękit Żołynia 8-3

Grodziszczanka Grodzisko Dolne wygrała z Błękitem Żołynia 8-3 w meczu sparingowym.

Piłkarze Grodziszczanki po słabszej pierwszej połowie (przegranej 1-3) odrobili straty po przerwie z dużą nawiązką.

Cztery gole dla piątoligowca zdobył Sylwester Koba, dwa trafienia dorzucił Adrian Bosak, a po jednej bramce zdobywali Paweł Kędzierski i Dominik Drożdżal.

Bramki dla A-klasowego Błękitu Żołynia strzelili Konrad Markowicz, Krzysztof Urban i Piotr Noworol.

GRODZISZCZANKA GRODZISKO DOLNE - BŁĘKIT ŻOŁYNIA 8-3 (1-3)

Bramki: Koba 4, Bosak 2, Kędzierski, Drożdżal - Markowicz, Urban, P. Noworol (karny)

Grodziszczanka: Markocki - Konieczny, M. Pałys, A. Duda, Filip, Miazga, Kędzierski, Błotni, Drożdżal, Koba, Wnęr oraz Szmuc, Bosak

Błękit Żołynia: Filip - Markowicz, Lic, Noworol, Dudek, Ł. Rupar, P. Noworol, Urban, Guzy, Tryniecki, Rupar oraz Prucnal, Słupek, Połeć, R. Noworol, Babka, Danielewicz, Pawlik, Szpila