2015-05-10 12:56:24

Crasnovia rozgromiła Przełom Besko. Gola zdobył... bramkarz Piotr Kukulski

Piotr Kukulski (z lewej) strzelił jedną z bramek, choć zazwyczaj rolę ma zupełnie inną.
Crasnovia Krasne nie miała litości dla Przełomu Besko i pokonała swojego przeciwnika aż 4-0. Jedną z bramek zdobył golkiper Piotr Kukulski.

Strzelanie w Krasnem rozpoczął Sławomir Rozborski. Pomocnik Crasnovii zdobył gola już w 6. minucie meczu.

Na kolejne trafienie przyszło nam czekać do drugiej połowy. W 55. minucie prowadzenie Crasnovii podwyższył pozyskany przed rundą wiosenną Paweł Adamczyk

Przełom Besko fatalnie rozegrał końcówkę spotkania. Najpierw w 86. minucie rzut karny dla Crasnovii wykorzystał... bramkarz Piotr Kukulski, a w ostatniej minucie bramkę na 4-0 dla gospodarzy strzelił Michał Chmiel.

CRASNOVIA KRASNE - PRZEŁOM BESKO 4-0 (1-0)

1-0 Rozborski (6)
2-0 Adamczyk (55)
3-0 Kukulski (86-karny)
4-0 Chmiel (90)