2015-05-03 16:43:25

Piast Tuczempy wygrał na wyjeździe z Crasnovią 2-0

Crasnovia (zielone koszulki) uległa Piastowi Tuczempy 0-2 (fot. Archiwum / Karolina Kudła)
Piłkarze Piasta Tuczempy zwyciężyli 2-0 z Crasnovią Krasne w wyjazdowym meczu 22. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Podopieczni Marka Strawy wyszli na prowadzenie już w 2. minucie spotkania po trafieniu Wojciecha Tołpy. Do przerwy piłkarze Piasta Tuczempy prowadzili 1-0.

Na drugiego gola gości musieli czekać do 64. minuty. Właśnie wtedy skutecznie rzut karny egzekwował Rafał Noga podwyższając prowadzenie Piasta.

Przyjezdni mogli to spotkanie wygrać jeszcze wyżej, ale wspomniany wcześniej Rafał Noga nie wykorzystał drugiej jedenastki.

CRASNOVIA KRASNE - PIAST TUCZEMPY 0-2 (0-1)