2015-04-11 21:17:17

Stal Rzeszów wypunktowała Chełmiankę i wciąż goni Karpaty

Łukasz Szczoczarz (tyłem) znów strzelił ważnego gola dla Stali Rzeszów (fot. Marcin Baran)
Piłkarze Stali Rzeszów wygrali na wyjeździe z Chełmianką i wciąż gonią prowadzące w tabeli Karpaty Krosno.

Pierwszego gola dla podopiecznych Marcina Wołowca strzelił w 36. minucie Sebastian Brocki.

Wynik spotkania na 2-0 dla Stali Rzeszów ustalił Łukasz Szczoczarz, który wpisał się na listę strzelców na minutę przed końcem spotkania.

Rzeszowianie do prowadzących w tabeli Karpat Krosno wciąż tracą 7 punktów.

CHEŁMIANKA CHEŁM - STAL RZESZÓW 0-2 (0-1)

0-1 Brocki (36)
0-2 Szczoczarz (89)

Chełmianka Chełm: Kijańczuk - Hrynchenko (68. Fornal), Grzywna, Fiedeń, Kwiatkowski, Krzyżak (79. Walaszek), Kobiałka, Kycko (85. Sołtysiuk), Młynarski, Olszak, Semchuk (53. Wacewicz)

Stal Rzeszów: Beszczyński - Drożdżal, Mykytyn, Bednarczyk, Hus, Murawski (88. Maślany), Tabor (65. Karwacki), Drelich (55. Baran), Brocki (59. Lisańczuk), Prędota, Szczoczarz

Sędziował: Łukasz Woliński (Lublin). Żółte kartki: Kycko, Młynarski - Mykytyn