2014-11-23 16:55:09

Izolator Boguchwała lepszy od Wólczanki [WIDEO, BRAMKI]

Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrali z Wólczanką Wólka Pełkińska 3-1 w meczu 19. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Drużyna Grzegorza Opalińskiego poszła za ciosem i po wygranej w Chełmie zaksięgowała kolejny komplet puntków.

Izolator Boguchwała wszystkie trzy gole strzelił przed przerwą. Dwukrotnie do siatki trafiał Bartosz Karwat, a jedno trafienie dorzucił Jacek Tyburczy.

Izolator Boguchwała - Wólczanka [WIDEO, BRAMKI]

Gracze Wólczanki Wólka Pełkińska odrobili jednego gola w 52. minucie (Sławomir Wójcik), ale na więcej nie było ich stać.

Gospodarze mogli to spotkanie wygrać jeszcze wyżej, ale w ostatniej minucie rzutu karnego nie wykorzystał Michał Bereś (bramkarz gości obronił).

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 3-1 (3-0)

1-0 Karwat (11)
2-0 Karwat (30)
3-0 Tyburczy (37)
3-1 Wójcik (52)

Izolator Boguchwała: Kaszuba - Dziedzic, Burak, Dąbek, Kardyś - Bereś (90. Bukała), Skiba, Wójcik Arkadiusz, Szymański (64. Domin) - Karwat (75. Wójcik Łukasz), Tyburczy (77. Rzeźnik)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Mikus - Boratyn (81. Pietrasiewicz), Pietluch, Broda, Lech, Kocur, Padiasek (46. Bober), Misiło (81' Hala), Poprawa Adam, Ilasz (81' Wójcik), Gwóźdź

Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Żółte kartki: Burak, Dziedzic, Rzeźnik - Misiło, Poprawa. Widzów: 200

źródło: polskieligi.net / zksizolator.eu