2014-11-11 17:03:11

Resovia pokazała charakter. Grając w "10" odrobiła straty i ograła Izolator

Piłkarze Resovii pokazali charakter. Pomimo gry w osłabieniu zdołali odrobić straty i wygrać z Izolatorem Boguchwała 2-1.

Po pierwszej połowie sytuacja Resovii nie była zbyt wesoła. Izolator Boguchwała prowadził w Rzeszowie 1-0 po golu Michała Beresia w 38. minucie.

Sprawy nie ułatwiła też czerwona kartka, którą otrzymał Piotr Krawczyk kilka minut po starcie drugiej połowy. "Pasiaki" przez 40 minut musiały grać w osłabieniu i jeszcze myśleć o odrabianiu strat.

Stanęli jednak na wysokości zadania. Napierw w 63. minucie do wyrównania doprowadził Sebastian Dziedzic, a kilk minut przed końcem pojedynku zwycięskiego gola dla Resovii strzelił Adrian Mołdoch.

Dzięki zwycięstwu Biało-Czerwoni awansowali na trzecie miejsce w tabeli zmniejszając dystans do drugiej Stali Rzeszów do 2 punktów.

RESOVIA RZESZÓW - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-1 (0-1)

0-1 Bereś (38)
1-1 Dziedzic (63)
2-1 Mołdoch (86)

źródło: polskieligi.net