2014-11-09 11:11:37

Motor Lublin - JKS Jarosław 3-2 [WIDEO, BRAMKI]

Motor Lublin wygrał z JKS-em Jarosław 3-2 w meczu 16. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 11. minucie meczu po trafieniu Piotra Karwana. Chwilę później na 2-0 podwyższył Kamil Stachyra i wiadomo było, że jarosławianom bardzo ciężko będzie w Lublinie o choćby punkty.

W 24. minucie kontaktowego gola z rzutu karnego zdobył Artur Bańka, ale kilka minut później Motor Lublin znów wyszedł na dwubramkowe prowadzenie po trafieniu Krystiana Mroczka.

W drugiej połowie rozmiary porażki zmniejszył jeszcze Bańka zdobywając drugiego gola, ale Motoru nie udało się już dogonić.

Dla Motoru Lublin był to ostatni mecz na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich. W rundzie wiosennej podopieczni Mariusza Sawy będą grać na Arenie Lublin.

3-2 Bańka (63)

Motor Lublin: Lipiec – Kazubski, Komor, Karwan, Falisiewicz, Mroczek (68. Czułowski), Król, Piekarski (90. Kosiarczyk), Stachyra, Wolski (59. Myśliwiecki), Majewski (69. Gąsiorowski)

JKS Jarosław: Cisek – Puńko (46. B. Kłak), Klucznik, Sobol, Gliniak (46. Cienki), Oziębło (87. Romanow), Fedor, Bańka, Ryba, Pawlak (46. Tyrawski), Jurczak

Sędziował: Michał Ziemba (Rzeszów). Żółte kartki: Karwan, Król - Klucznik. Widzów: 1000