2014-11-02 22:05:21

Bez goli w Jarosławiu. JKS - Izolator Boguchwała 0-0

JKS Jarosaw zremisowa bezbramkowo z Izolatorem Boguchwała w meczu 15. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze JKS-u Jarosław nie potrafią wygrać już od czterech spotkań. Dziś tylko zremisowali z Izolatorem Boguchwała.

Pojedynek od pierwszych minut był bardzo wyrównany. Najlepszą okazję dla gości w pierwszej połowie zmarnował Krzysztof Szymański, który nie trafił do bramki z bliska.

Po przerwie przeważali gospodarze. Kilkukrotnie przed stratą gola "Izolację" ratował Dawid Kaszuba.

JKS JAROSŁAW - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 0-0

JKS Jarosław: Cisek – Gliniak, Saramak (76. Tyrawski), Klucznik, Puńko – Raba, Fedor, Sobol, Bańka, Jurczak (85. Jamrozik) – Pawlak (64. Oziębło)

Izolator Boguchwała: Kaszuba – Kardyś, Dąbek, Brogowski, Dziedzic – Szymański (62. Bukała), Skiba (78. Cupryś), Burak, Ł. Wójcik (64. Karwat), Bereś (80. Rzeźnik) – Tyburczy

Sędziował: Tomasz Jagieła (Krosno). Żółte kartki: Gliniak, Bańka – Brogowski, Tyburczy Widzów: 400

źródło: polskieligi.net / jksjaroslaw.info