2014-10-05 12:01:09

Czarni Jasło przegrali czwarty raz z rzędu. Tym razem z Pogonią Leżajsk

Czarni Jasło w czterech kolejnych spotkaniach nie zdobyli ani jednego punktu. Tym razem ulegli Pogoni Leżajsk 1-2.

Kibice, którzy zdecydowali się wybrać na to spotkanie mimo wszystko nie mogli narzekać, bo widowisko było ciekawe.

Już w 4. minucie Grzegorz Czarniecki pokonał bramkarza gospodarzy Mateusza Bazana dając prowadzenie Pogoni Leżajsk. Goście cieszyli się z prowadzenia jednak tylko minutę, bo chwilę później do remisu doprowadził Aleksander Nabożny.

Obie drużyny miały swoje okazje do objęcia prowadzenia jeszcze przed przerwą. Najlepszą zmarnował pomocnik Czarnych Grzegorz Munia, który będąc sam na sam z bramkarzem Pogoni nie wykorzystał świetnej okazji.

Po zmianie stron mecz również mógł się podobać. Obie drużyny grały otwarty futbol dążąc do zgarnięcia pełnej puli. Dwie stuprocentowe okazje mieli zawodnicy Czarnych Jasło. Najpierw w 66. minucie okazję zmarnował Sławomir Majewski, a w 76. pomylił się Filip Świątkowski.

Co nie udało się piłkarzom gospodarzy udało się zawodnikom Pogoni Leżajsk. W 82. min dośrodkowanie z prawej strony boiska wykorzystał Piotr Gilar dając zwycięstwo "Piwoszom".

CZARNI JASŁO - POGOŃ LEŻAJSK 1-2 (1-1)

0-1 Czarniecki (5)
1-1 Nabożny (5)
1-2 Gilar (82)

Czarni Jasło: Bazan - Setlak (77.′Borowiec), Nabożny, Kmiecik, Tusiński, Munia, Chrząszcz, Urban (69.′Świątkowski), Warchoł - Madejczyk (17. ′Kulig), Majewski (82. ′Pham Van)

Pogoń Leżajsk: Kurosz - Bukowski, Bubiłek, Murawski, Warenica, Bucior, Lebioda, Czarniecki, Dąbek (88. Kusy), Gilar (90. Kasprzak), Fabianowski

Sędziował: Mariusz Antosz (Tarnobrzeg). Żółte kartki: Dąbek, Czarniecki

źródło: polskieligi.net (B.M.) / czarnijaslo.pl / pogon-lezajsk.futbolowo.pl