2014-06-17 19:53:35

Emocjonująca końcówka meczu Piast Tuczempy - Jedność Niechobrz

Piłkarze Piasta Tuczempy wygrali 2-1 z Jednością Niechobrz w rozegranym dziś meczu 32. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Pierwszy gol dla Piasta Tuczempy padł już w 12. minucie meczu po uderzeniu Waldemara Jarocha.

Wynik 1-0 dla gospodarzy utrzymywał się prawie przez całej spotkanie. Dopiero w 90. minucie wyrównującą bramkę dla Jedności Niechobrz zdobył Dominik Grzebyk.

Gracze Piasta zdołali jednak odpowiedzieć. Niedługo później w polu karnym faulowany był jedne z miejscowych i sędzia wskazał na rzut karny. Z jedenastu metrów nie pomylił się Waldemar Jaroch, który zdobył swoją drugą bramkę i ustalił wynik meczu na 2-1 dla gospodarzy.

Mecz został rozegrany dziś z powodu śmierci Mieczysława Stopyry, założyciela i honorowego prezesa klubu z Tuczemp, którego pogrzeb odbędzie się w środę.

1-0 Jaroch (12)
1-1 Grzebyk (90)
2-1 Jaroch (90+2-karny)