2014-06-05 00:33:26

JKS Jarosław zgubił punkty na Podlasiu

JKS Jarosław zaledwie zremisował 2-2 z jednym z najsłaszych zespołów ligi - Podlasiem BIała Podlaska, w meczu wyjazdowym rozegranym w ramach 33 serii gier w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej.

Nieliczni kibice na stadionie w Białej Podlaskiej z pewnością nie wierzyli własnym oczon, gdy po niespełna kwadransie ich pupile prowadzili z wiceliderem ligi 2-0 po bramkach Bartłomieja Dudka i Adama Wiraszki.

Goście "kontakt" złapali jeszcze przed przerwą. Maciej Saramak pewnie wykonał rzut karny i od 40.minuty było 2-1 dla gospodarzy.

Po przerwie przyjezdni wciąż nie mogli przełamać Podlasia. Wyrównanie padło dopiero w 82.minucie, gdy Damian Kania strzelił gola na 2-2 - jak się okazało osttniego w tym meczu.

PODLASIE BIAŁA PODLASKA - JKS JAROSŁAW 2-2 (2-1)