2014-04-12 19:18:15

Orzeł Przeworsk przegrał piąty raz z rzędu

Piłkarze Orła Przeworsk przegrali 0-3 z Chełmianką Chełm ponosząc tym samym piątą porażkę z rzędu.

Pierwszy gol padł w 33. minucie po uderzeniu Damiana Rusieckiego i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W 55. minucie czerwonym kartonikiem za krytykowanie decyzji sędziego ukarany został Radosław Sykała i gracze Orła Przeworsk musieli ten pojedynek kończyć w dziesiątkę.

To ułatwiło zadanie Chełmiance, ktora trafiała do siatki jeszcze dwukrotnie - za sprawą Mateusza Olszaka i ponownie Rusieckiego (obydwa gole padły z rzutów karnych).

Dla przeworszczan była to już piąta kolejna porażka. W tym czasie strzelili zaledwie jednego gola tracąc aż 15.

0-1 Rusiecki (33)
0-2 Olszak (62-karny)
0-3 Rusiecki (87-karny)

źródło: polskieligi.net