2014-03-23 14:03:15

Stal Kraśnik za mocna dla Izolatora

Izolator Boguchwała przegrał w meczu wyjazdowym rozegranym w Kraśniku z miejscową Stalą 1-3 kończąc mecz w osłabieniu.

Goście kapitalnie zakończyli pierwszą część meczu obejmując prowadzenie po bramce Adriana Szyszki.

Po przerwie miejscowi dążyli do wyrównania. Udało im się w 65. minucie po strzale Filipa Drozda, a zaledwie dwie minuty później wywalczyli rzut karny.

Paweł Pawlus faulował w polu karnym przez co otrzymał czerwoną kartkę. Do jedenastki podszedł Daniel Szewc. Pomocnik Stali przegrał pojedynek z golkiperem Izolatora, jednak wobec dobitki Vitalija Melnychuka goście byli bezsilni.

Wynik spotkania ustalił Marcin Chrzanowski na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry.

STAL KRAŚNIK - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 3-1 (0-1)
0-1 Szyszka (45)
1-1 Drozd (65)
2-1 Melnychuk (70)
3-1 Chrzanowski (89)

Zobacz: aktualna tabela 3 ligi lubelsko-podkarpackiej (runda wiosenna 2013/2014)