2014-03-12 20:55:08

sparing: Stal Mielec - Kolbuszowianka 8-0

Drugoligowa Stal Mielec wygrała 8-0 w meczu sparingowym z Kolbuszowianką Kolbuszowa.

Piłkarze Stali Mielec w ubiegłym tygodniu wznowili rozgrywki 2 ligi wschodniej, ale pomimo tego, rozegrali jeszcze mecz sparingowym.

Ich rywalem była czwartoligowa Kolbuszowianka. Grano 3 x 30 minut, a mielczanie wystąpili w trzech różnych ustawieniach.

Gole dla drużyny prowadzonej przez Włodzimierz Gąsiora zdobyli Sebastian Łętocha (cztery), Kamil Radulj, Mateusz Załucki, Piotr Gawęcki i Damian Buczyński.

STAL MIELEC - KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA 8-0 (1-0, 4-0)
7-0 Buczyński (89)

Stal Mielec (I połowa): Wyparło - Papka, Duda, Załucki, Getinger, Kościelny, Radulj, Skiba, Domański, Słotwiński, Gawęcki; (II połowa): Daniel - Podstolak, Duda, Załucki, Getinger, Kościelny, Radulj, Domański, Papka, Buczyński, Łętocha; (III połowa): Libera - Kardyś, Duda, Kościelny, Podstolak, Żubrowski, Skiba, Domański, Buczyński, Łętocha, Gawęcki

źródło: stalmielec.com