2014-02-04 21:02:39

Szymon Gruca w Partizanie Bardejov

Pomocnik Szymon Gruca opuszcza trzecioligowego Orła Przeworsk i przenosi się do słowackiego Partizana Bardejov.

21-letni skrzydłowy Szymon Gruca przenosi się z Orła Przeworsk do ekipy wicelidera słowackiej drugiej ligi Partizana Bardejov.

Wychowanek Grybovii Grybów do Przeworska trafił przed bieżącym sezonem z pierwszoligowego Kolejarza Stróże. W trakcie przerwy zimowej trenował ze słowackim zespołem, w barwach którego wystąpił również w ostatnim wygranym 2-0 sparingu z Sandecją Nowy Sącz (Gruca strzelił gola na 1-0 w 32 minucie).

źródło: orzelprzeworsk.futbolowo.pl / własne