2014-02-01 22:32:30

sparing: Przełęcz Dukla - Start Pruchnik 1-1

Czwartoligowi piłkarze Przełęczy Dukla rozegrali sparing, w którym zremisowali z wiceliderem jarosławskiej okręgówki Startem Pruchnik 1-1.

Jako pierwsi do siatki trafili piłkarze Startu Pruchnik, którzy wykorzystali błąd w ustawienio obrońców Przełęczy i z bliska skierowali piłkę do bramki bezradnego Mirosława Nowaka.

Do wyrównania doprowadził Krystian Walczak, który wykończył prostopadłe podanie Karola Moszczyńskiego.

Przełęcz Dukla miała, zwłaszcza w pierwszej połowie, jeszcze kilka okazji do zdobycia gola. Najlepszej nie wykorzystał Krystian Frączek, który z bliska trafił w poprzeczkę.

PRZEŁĘCZ DUKLA - START PRUCHNIK 1-1 (0-0)
0-1 ?
1-1 Walczak

Przełęcz (I połowa): Nowak - Rędowicz, Jurc, Gonet, Pietruszka- Mikos, Walczak, zawodnik testowany, Kowalski, Zięba - Frączek. (II połowa): Nowak - Chłap, Jurc, Korzec, Fornal - Mącidym, Koncewicz, Mielech, Moszczyński, Soliński - Walczak

źródło: przeleczdukla1947.futbolowo.pl