2013-11-17 14:23:46

Sokół Sieniawy ograł Karpaty w Krośnie

Piłkarze Sokoła Sieniawa wygrali 3-1 z Karpatami Krosno w wyjazdowym spotkaniu 18. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie w 8. minucie. Do siatki trafił Bartłomiej Buczek, który rozgrywał dziś swój dwusetny mecz w barwach Karpat Krosno.

Niespełna minutę później było już 1-1, a gola z rzutu wolnego zdobył Kamil Kołodziej.

Kolejna padła w 54. minucie meczu. Jeszcze raz o sobie dał znać Kołodziej, który był górą w sytuacji sam na sam z Piotrem Hajdukiem.

Zwycięstwo Sokoła Sieniawa przypieczętował Paweł Adamczyk, który trafił do bramki z bliska.

Dla gości było to już szóste z rzędu spotkanie bez porażki pod wodzą nowego szkoleniowca - Jarosława Zająca.

1-0 Buczek (8)
1-1 Kołodziej (9)
1-2 Kołodziej (54)
1-3 Adamczyk (72)

Karpaty: Hajduk - Kuliga (66. Kasza), Chmielowski, Kolbusz, Telesz - Wierdak, Walaszczyk, Stanisz, Kasperkowicz (61. Dobrzański) - Buczek, Fundakowski

Sokół: Kukulski - M. Padiasek, S. Padiasek, Skała, Wrona - Jędryas, Wilusz, Wróbel (46. Pigan), Małyk, Kołodziej (90. Kotowicz) - Adamczyk (84. Kowalczyk)

Sędziował: Mateusz Warzocha z Rzeszowa. Żółte kartki: Kuliga, Chmielowski, Stanisz - Pigan

źródło: polskieligi.net