2013-11-10 12:11:01

Świetna końcówka Sokoła Sieniawa w Białej Podlaskiej

Piłkarze Sokoła Sieniawa wygrali 2-0 w wyjazdowym pojedynku z Podlasiem Biała Podlaska. Obydwa gole padły w samej końcówce spotkania.

Podopieczni Jarosława Zająca zdobyli trzy punkty w momencie, kiedy wydawało sie już, że spotkanie zakończy się wynikiem remisowym. Można było odnieść takie wrażenie zwłaszcza po tym, jak po faulu na Tomaszu Wiluszu Paweł Adamczyk nie wykorzystał rzutu karnego w 84.minucie gry.

Tymczasem pierwszy gol padł dopiero w 93. minucie. Po wrzutce Damiana Skały piłkę do własnej bramki skierował Tomasz Gawroński. Wynik meczu na 2-0 dla Sokoła Sieniawa ustalił jeszcze w czwartej minucie doliczonego czasu gry Paweł Adamczyk.

To druga wygrana z rzędu beniaminka z Sieniawy i kolejne spotkanie nowego szkoleniowca bez porażki.

0-1 Gawroński (90+3-samobójcza)
0-2 Adamczyk (90+4)

Podlasie: Wasiluk - Adamiuk, Gawroński, Konaszewski, Nowakowski, Jarzynka, Kocoł, Litwiniuk, Wiraszka (87. Łukasiewicz), Szpański (69. Szymanski), Skrodziuk (63. Sawtyruk).

Sokół: Kukulski - Skała, S. Padiasek, Wrona, M. Padiasek - Hass (61. Pigan), Wilusz, Halejcio (46. Jędryas), Małyk, Kołodziej (86. Kowalczyk) - Adamczyk.

Sędziował: Wojciech Rek z Lublina. Żółte kartki: Gawroński - Halejcio, Wilusz.

źródło: polskieligi.net / własne