2013-11-10 12:49:13

Czarni Jasło tylko zremisowali z Kolbuszowianką

Piłkarze Czarnych Jasło zremisowali z Kolbuszowianką 2-2 w meczu 17. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Czarni Jasło prowadzili już 2-0 po trafieniach Daniela Bartusia i Piotra Chrząszcza, ale nie zdołali dowieźć zwycięstwa do końca.

Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola dla Kolbuszowianki zdobył Paweł Lorenc, a w 72. minucie wynik spotkania na 2-2 ustalił Łukasz Korab skutecznie egzekwując rzut karny.

1-0 Bartuś (8)
2-0 Chrząszcz (35)
2-1 Lorenc (40)
2-2 Korab (72-karny)

Czarni: Kmiecik - Szydło, Nabożny, Madejczyk, Dziedzic -Bartuś (57. Brożyna), Chrząszcz, Warchoł (61. Tusiński), Setlak, Grzesiak - Kulig

Kolbuszowianka: Kozioł - Lorenc, Mokrzycki, Dec, Pik (63, Margański), Fryc, Serafin, Dziedzic, Gorzelany, Czyżewski (90. Skowron), Korab (90. Wróblewski)

Sędziował: Karol Wołoszyn ze Stalowej Woli. Żółte kartki: Madejczyk - Korab, Fryc, Lorenc, Gorzelany

źródło: polskieligi.net / czarnijaslo.pl