2013-11-03 19:44:56

Wólczanka pokonała Czarnych Jasło i jest wicemistrzem jesieni

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Czarnych Jasło 4-1 w meczu 16. kolejki. Beniaminek już teraz zapewnił sobie wicemistrzostwo rundy jesiennej.

Gospodarze prowadzili do przerwy 2-0 po golach Krzysztofa Pietlucha i Damiana Misiło.

W drugiej połowie kontaktową bramkę dla Czarnych Jasło strzelił Damian Kulig, ale końcówka należała do Wólczanki.

Ponownie na listę strzelców wpisał się Pietluch, a wynik spotkania na 4-1 ustalił Bartłomiej Poprawa.

Jak padały gole i więcej o meczu: Wólczanka Wólka Pełkińska - Czarni Jasło

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - CZARNI JASŁO 4-1 (2-0)
1-0 K. Pietluch (20)
2-0 Misiło (28)
2-1 Kulig (62)
3-1 K. Pietluch (73)
4-1 B. Poprawa (88)

Wólczanka: Groch - A. Poprawa, Rybkiewicz (70. Hala), Misiło, Ilasz - Duży (65. B. Poprawa), Bober (75. Gniatek), Lech, Padiasek - Boratyn (80. Szczepańsi), K. Pietluch

Czarni: Biernacki - Szydło, Nabożny, Madejczyk, Grzesiak - Brożyna (67. Bartuś), Chrząszcz, Szopa, Kulig - Warchoł, Świątkowski (46. Dziedzic)