Igor Tarała nie będzie dłużej zawodnikiem Igloopolu Dębica. Klub oficjalnie poinformował o zakończeniu współpracy z piłkarzem i podziękował mu za czas spędzony w biało-niebieskich barwach.
Igor Tarała żegna się z Igloopolem Dębica
Igor Tarała kończy swoją przygodę z Igloopolem Dębica. Informację o odejściu zawodnika klub przekazał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.
Przedstawiciele Igloopolu podziękowali piłkarzowi za jego zaangażowanie, postawę oraz serce pozostawione na boisku.
"Takich zawodników się nie zapomina. Choć Twoja droga prowadzi dalej w inne miejsce, pozostajesz częścią historii naszego klubu" - napisano w oficjalnym komunikacie.
Tarała zostanie w 4 lidze podkarpackiej?
Na ten moment Igloopol Dębica nie poinformował, gdzie zawodnik będzie kontynuował swoją karierę. Według naszych informacji Igor Tarała ma trafić do SPEC Stali Łańcut. Transfer nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony przez łańcucki klub.









_1776713266.png)















































