2013-11-03 18:09:27

Resovia zgodnie z planem. Wygrana z Polonią Przemyśl

Resovia Rzeszów, zgodnie z oczekiwaniami, pokonała Polonię Przemyśl 3-1 w meczu 16. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 8. minucie spotkania po trafieniu Dawida Cempy. Chwilę później na 2-0 podwyższył Mateusz Świechowski i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W 71. minucie kontaktowego gola zdobył Arkadiusz Gosa dając nadzieję Polonii Przemyśl na korzystny rezultat.

Gracze Resovii jednak szybko odpowiedzieli kolejnym trafieniem Dawida Cempy, który ustalił wynik meczu na 3-1 dla "Pasiaków".

Spotkanie zostało rozegrane na Stadionie Miejskim w Rzeszowie.

1-0 Cempa (8)
2-0 Świechowski (24)
2-1 Gosa (72)
3-1 Cempa (81)

Resovia: Pietryka - B. Jaroch, Domoń, Kozubek, Szkolnik - Ogrodnik (72. Fedan), Świechowski, Nikanowycz, Cempa, Brągiel (88. Miazga) - Zieliński (61. Kaliniec)

Polonia: Krawczak - Delikat, W. Jaroch, Kuźniar (62. Gawłowski), Syvyi - Gosa (84. Sedlaczek), Gwóźdź, Kazek, Janowski, Sokił - Owczar (87. Orzechowski)

Sędziował: Piotr Boryca z Lublina. Żółte kartki: Pietryka, Cempa. Widzów: 1500 (w tym 313 gości)

źródło: polskieligi.net / cwks-resovia.pl