2013-11-09 22:06:28

Polonia Przemyśl przegrała czwarty raz z rzędu

Piłkarze Polonii Przemyśl mecz ze Stalą Kraśnik zaczęli dobrze, ale kolejny raz przegrali. To już czwarta porażka z rzędu.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 15. minucie spotkania po bramce Krystiana Kazka. Kilka minut później wyrównującego gola dla Stali Kraśnik zdobył Marcin Chrzanowski. Do przerwy było 1-1.

W 54. minucie prowadzenie gościom dał Filip Drozd, który trafił do siatki z rzutu karnego.

Dwie minuty później przed szansą na gola z jedenastki stanął także Krystian Kazek, ale zawodnik Polonii Przemyśl nie potrafił pokonać bramkarza gości.

Wyrównanie gospodarzom dał Waldemar Jaroch, ale końcówka należała do Stali. Kolejne bramki zdobywali Drozd i Chrzanowski i goście zwyciężyli 4-2.

Drużyna Roberta Różańskiego przegrała już czwarty raz z rzędu i jest w coraz trudniejszej sytuacji.

1-0 K. Kazek (15)
1-1 Chrzanowski (19)
1-2 Drozd (54-karny)
2-2 Jaroch (65)
2-3 Drozd (71)
2-4 Chrzanowski (77)

Polonia: Krawczak - Delikat, Jaroch, Sywyj, Sokił - Gwóźdź (80. Pikłowski), K. Kazek, Janowski, Gawłowski, Gosa - Owczar (75. Sedlaczek)

Stal: Mazur - Leziak (72. Bołkit, M. Matysiak, Pietroń, Mielniczuk (90. Drąg) - Wojtaszek, Chamera, Kłyk, Pacek - Drozd (85. Kalisz), Chrzanowski