2013-10-27 20:03:01

Resovia straciła punkty w Chełmie i znów nie wykorzystała szansy

Piłkarze Resovii zremisowali 1-1 w Chełmie i znów nie wykorzystali okazji, by awansować na pozycję lidera 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Pierwsi do siatki trafili gospodarze, którzy wyszli na prowadzenie w 27. minucie spotkania po golu Mateusza Olszaka.

Gracze Resovii wyrównali zaledwie sześć minut później po uderzenie Mateusza Świechowskiego.

Tylko na początku drugiej połowy podopieczni Romana Borawskiego dwukrotnie trafili w poprzeczkę. Rzeszowianie mieli dużo okazji by strzelić zwycięskiego gola, ale wynik pozostał bez zmian.

Obydwie drużyny kończyły ten mecz w dziesiątkę - po dwie żółte kartki zebrali najpierw Dawid Cempa, a później Mateusz Tywoniuk.

Remis w Chełmie to dla Resovii kolejna zmarnowana okazja do prześcignięcia prowadzącego w tabeli JKS-u Jarosław, choć "Pasiaki" zmniejszyły dystans do tylko jednego punktu.

1-0 Olszak (27)
1-1 Świechowski (33)

Chełmianka: Szokaluk - Fiedeń, Batata, Krzyżak, Bodziak (79. Wróbel) - Tywoniuk, Wasiluk (65. Kobiałka), Młynarski (79. Borys), Fornal - Wojcik, Olszak

Resovia: Pietryka - Jaroch, Domoń, Kozubek, Szkolnik - Ogrodnik, Świechowski, Nikanowycz, Zieliński (72. Madeja), Brągiel - Cempa

Żółte kartki: Tywoniuk - Cempa, Ogrodnik. Czerwone kartki: Tywoniuk (90+2, druga żółta) - Cempa (80, druga żółta)

źródło: polskieligi.net