Kamil Sabiłło zostaje w Unii Skierniewice! (fot. Unia Skierniewice)
Kamil Sabiłło zostaje w Unii Skierniewice. 31-letni napastnik podpisał nową umowę z drugoligowcem i pomoże w walce o awans do Betclic 1 ligi. Tym samym nie trafi do Sandecji Nowy Sącz.
Kamil Sabiłło nadal będzie zawodnikiem Unii Skierniewice. 31-letni napastnik podpisał nową umowę z drugoligowcem. Sabiłło ma ważna umowę do końca 2028 roku z beniaminkiem Betclic 2 ligi i na wiosnę pomoże swojej druzynie w walce o awans do Betclic 1 ligi.
– Celem jest awans, a moim – korona Króla Strzelców – mówi na łamach oficjalnej strony klubu Kamil Sabiłło.
Tym samym najlepszy strzelec Betclic 2 ligi zostaje w ekipie ze Skierniewic. W rundzie jesiennej w szesnastu występach zdobył 14 bramek. Co ciekawe spore zainteresowanie usługami Sabiłły wykazywała Sandecja Nowy Sącz.
Ekipa "Sączersów" była w stanie wyłożyć nawet 500 tyś. złotych za najlepszego napastnika ligi. Ostatecznie ekipa prowadzona przez Rafała Smalca będzie musiała obejść się smakiem.
Czytaj także
2025-12-25 13:33
Król o niepewnej przyszłości Stali. „Chodzi już o większe pieniądze”
2025-12-25 13:58
Siedmiu zawodników na liście transferowej Górnika Łęczna
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.