2025-10-02 08:50:00

4 liga podkarpacka: Wszystkie gole 10. kolejki [WIDEO]

Fot. Reslogistic Błażowianka Błażowa/Facebook.
Fot. Reslogistic Błażowianka Błażowa/Facebook.
W ostatniej serii spotkań 4 ligi podkarpackiej padło 15 bramek. Zobaczcie kto wpisał się na listę strzelców oraz najciekawsze akcje w materiale przygotowanym przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. 
 
10. kolejka rozpoczęła się w piątkowy wieczór na Stadionie Sportowym w Wiązownicy. Gospodarze mieli sporą przewagę, ale sanocka defensywa dowodzona przez Dariusza Półkoszka pozwoliła na utratę tylko jednego gola i mecz zakończył się podziałem punktów.
 
W sobotę rozegrano sześć pojedynków. Bezbramkowy remis zobaczyli kibice w rywalizacji "Przemyskiej Barcelonki" z Wisłokiem Wiśniowa. Goście w dalszym ciągu czekają na pierwszą wygraną w bieżących rozgrywkach.
 
Legion Pilzno potwierdził, że potrafi zaskoczyć wyżej notowanych rywali. Przekonali się o tym gracze Karpat Krosno, którzy ulegli rywalom 0-2.
 
Dwie bramki padły w Gorzycach, gdzie miejscowa Stal zremisowała z Błękitnymi 1-1. Do gospodarzy uśmiechnęło się szczęście, gdyż przyjezdni mogli wyjechać z pełną pulą, lecz nie wykorzystali rzutu karnego w drugiej połowie.
 
JKS Jarosław potwierdził wysoką dyspozycję i odniósł siódme zwycięstwo z rzędu. Tym razem podopieczni Valerija Sokolenki nie dali szans Czarnym Jasło, odprawiając przeciwników z wynikiem 4-1.
 
Igloopol Dębica zgarnęły komplet punktów po wyjazdowym triumfie nad ŁKS-em Łowisko 2-0. Do końcowego sukcesu poprowadził "Morsów" Dorian Buczek, który do swojego dorobku dopisał gola i asystę.
 
O mały włos nie doszło do niespodzianki w Błażowej. Dzięki trafieniu Fabrice'a Ndziemezamy górą okazał się Cosmos Nowotaniec
 
Niedziela należała do graczy "Izolacji" i podopiecznych Grzegorza Opalińskiego. Hit w Boguchwale nie rozczarował, choć spotkanie zakończyło się wynikiem 0-0. Świetnie w bramce Stali spisał się Filip Dziurgot, wychodząc obronną ręką z wielu sytuacji.
 
Na zakończenie LKS Czeluśnica odczarowała własny stadion i pokonała Sokoła Nisko 1-0. Autor zwycięskiej bramki okazał się Gilbert Ishmeal
 
YouTube Thumbnail
Play
 

4 liga podkarpacka - 10. kolejka:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Komentarze

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.