2025-08-08 09:16:59

Metalkas 2. Ekstraliga: awizowane składy na mecz Stali Rzeszów z PSŻ-em Poznań

Fot. Jakub Malec
Fot. Jakub Malec
W ten week­end cze­kają na nas spor­towe emo­cje na Pod­kar­pa­ciu. W sobotę Wilki powal­czą z Ostro­wem, zaś w nie­dzielę (10.08) Stal Rze­szów uda się do Poznana, by sto­czyć bój z tam­tej­szym PSŻ-em. Znamy awi­zo­wane składy. 
 
Wiel­kimi kro­kami koń­czy się sezon żuż­lowy 2025. Przed nami ostat­nia kolejka Metal­kas 2. Ekstra­ligi w fazie zasad­ni­czej. Hun­ters PSŻ Poznań podej­mie Texom Stal Rze­szów, jed­nak na obec­nym eta­pie wynik nie zmieni kom­plet­nie nic. „Żura­wie” mocno trzy­mają się 4. pozy­cji w tabeli, zapew­nia­jąc sobie dal­szą walkę o awans w play-offach. Gospo­da­rze już znaj­duja się „pod kre­ską” tzn. na 5. miej­scu, bro­niąc się dalej przed spad­kiem.
 
W skła­dzie gości doszło do jed­nej zmiany. Zamiast Wik­tora Rafal­skiego poje­dzie Adrian Przy­było. Składy obu ekip otwie­rają Nico­lai Klindt i Matias Niel­sen.
 
Począ­tek meczu o godz. 13.00 w nie­dzielę 10 sierp­nia. Sędzia Bar­tosz Igna­szew­ski.

Awi­zo­wane składy: 
Texom Stal Rze­szów:
1. Nico­lai Klindt
2. Key­nan Rew
3. Jacob Thors­sell
4. Mar­cin Nowak
5. Paweł Przed­peł­ski
6. Fran­ci­szek Majew­ski
7. Adrian Przy­było

Hun­ters PSŻ Poznań:
9. Matias Niel­sen
10. Szy­mon Szlau­der­bach
11. Kon­rad Paw­łow­ski
12. Bar­tosz Smek­tała
13. Ryan Douglas
14. Kac­per Teska
15. Tobiasz Jakub Musie­lak

Czytaj także

Komentarze

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.