Marcin Włodarski został nowym trenerem KGHM Zagłębia Lubin! 42-latek pracujący dotychczas w strukturach Polskiego Związku Piłki Nożnej związał się z naszym Klubem rocznym kontraktem
— Zagłębie Lubin (@ZaglebieLubin) September 25, 2024
Trenerze, witamy w Lubinie i życzymy powodzenia! pic.twitter.com/nXn5LOOxkx
Fot. Zagłębie Lubin/Facebook
Do zmiany trenera doszło w Zagłębiu Lubin. Nowym opiekunem piłkarzy ekstraklasowicza został, urodzony w Krośnie, Marcin Włodarski.
Tym samym sprawdziły się doniesienia sprzed kilku dni mówiące o tym, że wychowanek Karpat Krosno obejmie posadę szkoleniowca "Miedziowych". Informację oficjalnie potwierdziło Zagłębie na swoich mediach klubowych.
Marcin Włodarski to kolejny trener z naszego regionu obok Janusza Niedźwiedzia, Jacka Zielińskiego, Tomasza Tułacza, Szymona Grabowskiego i Daniela Myśliwca, który będzie dowodził drużyną z Ekstraklasy. Lubinianie po dziewięciu rozegranych spotkaniach zajmują 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów.
Komentarze (10)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.