Fot. pogonsokol.pl/
Pogoń-Sokół Lubaczów mocno akcentuje swoją obecność na rynku transferowym. Nowym graczem beniaminka Betclic 3. Ligi został Sergiy Rusyan.
Do zespołu prowadzonego przez Konrada Wójtowicza dołączył kolejny zawodnik. Przez najbliższy sezon, z możliwością przedłużenia kontraktu na następny, barw Pogoni-Sokół będzie bronił Sergiy Rusyan.
Wychowanek Metalurga Donieck ma za sobą bardzo udaną rundę na trzecioligowych boiskach w ekipie Podhala Nowy Targ. Sześć zdobytych bramek walnie przyczyniło się do utrzymania nowotarżan na tym szczeblu rozgrywek i zaowocowało transferem do drużyny z Lubaczowa.
Komentarze (9)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.