2024-05-15 19:05:15

Sokół Sieniawa przegrał u siebie z Chełmianką Chełm

Sokół Sieniawa przegrał u siebie 1-2 z Chełmianką Chełm w meczu 30. kolejki 3. ligi gr. IV!

Mecz ten od początku wyglądał jak mecz rozgrywany w środowy wieczór. Niedużo sytuacji i niewiele emocji na boisku, spowodowanych tym, że obie drużyny bały się otworzyć.

W 21. minucie przełamali się goście, którzy zdobyli bramkę po rzucie rożnym. Strzelcem gola okazał się Krystian Mroczek

Gospodarze nie pozostali dłużni i rzucili się do odrabiania strat. W kolejnych minutach na boisku przeważali, co byli w stanie udokumentować w minucie 31. za sprawą trafienia Bartłomieja Kiełbasy

Do przerwy na tablicy wyników widniał wynik remisowy. A po przerwie mecz wyglądał bardzo podobnie jak do momentu strzelenia pierwszej bramki przez Chełmiankę.

W 69. minucie goście ponownie wyszli na prowadzenie, a swojego drugiego gola strzelił Krystian Mroczek

Podopieczni trenera Dariusza Majchera rzucili się co prawda do odrabiania strat w końcówce, jednak nie byli w stanie wyrównać już stanu meczu.

0-1 Krystian Mroczek (21.)
1-1 Bartłomiej Kiełbasa (31.)
1-2 Krystian Mroczek (70.)

Sokół Sieniawa: Wiechrzowski - Kiełb, Mróz, Wawryszczuk, Martinez (75. Janik), Więckowski, Kiełbasa, Fedan (75. Kwaczreliszwili), Kaczor, Czajkowski (7. Padiasek), Wróblewski (81. Jeż)
Chełmianka Chełm: Grzywaczewski - Piekarski, Nowak, Stępień, Mroczek, Korbecki (72. Marczuk), Konojacki (64. Perdun), Złomańczuk, Wiatrak, Bednara, Karbownik
Sędziował: Seweryn Kozub