2024-05-12 14:57:36

Izolator Boguchwała pokonał rezerwy Resovii. Dublet Konrada Kowala

Izolator Boguchwała pokonał rezerwy Resovii (fot. Izolator Boguchwała)
Izolator Boguchwała pokonał drugi zespół Resovii 2-1. Po stronie "Izolacji" dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Konrad Kowal.

Po ostatniej dotkliwej porażce z Sokołem Kolbuszowa Dolna piłkarze "Izolacji" zrehabilitowali się w starciu z rezerwami pierwszoligowca.

Izolator Boguchwała występował w roli gospodarza, jednak spotkanie rozegrane zostało w Niechobrzu, ponieważ na "Izo Arenie" odbywał się turniej Amp Futbol Ekstraklasy.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Resovii II po bramce Kacpra Szymkiewicza z 26. minuty. Trzy minuty później podopieczni Tomasza Głąba doprowadzili do remisu, kiedy skutecznie jedenastkę egzekwował Konrad Kowal.

Sytuacji na podwyższenie wyniku nie brakowało, a zwycięstwo "Izolacji" zapewnił Konrad Kowal, który ponownie wpisał się na listę strzelców w 72. minucie.

0-1 Kacper Szymkiewicz (26)
1-1 Konrad Kowal (29-rzut karny)
2-1 Konrad Kowal (72)

Izolator Boguchwała: Dybski - Lusiusz, Gajdek, Kontrabecki - K. Wilk, Ciemierkiewicz, Walas (84 M. Wilk), Matuszczak, Kowal - Krajewski, Frydrych (85 Rembisz)

Resovia II: Dziurgot - Ostrowski, Szymkiewicz (73 Piątek), Ceci (83 Zięba), Marciniec (83 Drelicharz), Pieniążek (75 Kotecki), Bielenda, Lisowicz, Czapniewski (58 Stępak), Pirnach (66 Karcz), Zybała