2024-04-21 14:53:50

Valeriy Sokolenko: Musimy liczyć tylko i wyłącznie na siebie

Siarka Tarnobrzeg pokonała 1-0 KS Wiązownica w meczu 26. kolejki 3 ligi gr. IV. Zobaczcie, jak to spotkanie skomentował trener gości Valeriy Sokolenko. 
 
- Chciałbym podziękować zawodnikom, bo zostawili dużo zdrowia na tym boisku. Było ciężko. W pierwszej połowie bardzo cierpieliśmy, musieliśmy bronić bardzo nisko. Wiedzieliśmy, że Siarka może nas tak wysoko zaatakować i w jaki sposób może przeprowadzać akcje ofensywne- mówił Valeriy Sokolenko. 
 
- W drugiej połowie mecz był wyrównany. Siarka mogła nam strzelić drugą bramkę, ale my też mogliśmy strzelić bramkę wyrównującą. Jedziemy do domu bez punktów i liczymy na to, że w kolejnym meczu uda się na zgarnąć pełną pulę- kontynuował.

Valeriy Sokolenko: Jeśli będziemy liczyć, że ktoś przegra, to nic z tego nie będzie. Musimy patrzeć na siebie

- Po ostatniej kolejce okaże się ile drużyn spada. My nie patrzymy na 2 ligę, tylko musimy patrzeć na siebie. Przejąłem zespół nad strefą spadkową i nie patrzymy na to czy ktoś spadnie czy zostanie. Patrzymy na siebie i musimy grać o trzy punkty w każdym meczu. Chcemy wygrywać i iść do góry.
 
- Nie patrzymy na tabelę, że ktoś, jakoś tam gra. Jak będziemy liczyć, że ktoś przegra, to nic z tego nie będzie. Musimy liczyć tylko i wyłącznie na siebie- zakończył trener KS Wiązownica. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

Jabadu 2024-04-21 15:35:56

Przestań pierdzielić jedno i to samo , wylecisz po spadku razem z tym zarządem!!!!!

~anonim 2024-04-21 15:56:51

Waluś odkrył Amerykę :)))))

Wołodymyr Z 2024-04-22 18:49:50

Na front

Wow 2024-04-22 19:04:18

Napewno wyleci z całym zarządem którego niema hahahaha

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij