2024-04-07 19:04:45

Sokół Kamień pokonał u siebie JKS Jarosław. Hat-tricka ustrzelił Kacper Piechniak

Sokół Kamień wygrał z JKS-em Jarosław (fot. Radek Kuśmierz)
Sokół Kamień pokazał wolę walki i pokonał JKS Jarosław 3-2. Hat trick padł  łupem Kacpra Piechniaka.

Niesamowite widowisko, z ogromną dawką emocji można było dziś obejrzeć w Kamieniu, gdzie Sokół zmierzył się z JKS-em Jarosław. Pierwsza połowa nie przyniosła jednak żadnych bramek, wszystko zadziało się w drugiej odsłonie. Najpierw gola na otworzenie wyniku ustrzelił Jakub Chrupcała.

Obie druzyny przez pewien czas szły "łeb w łeb"

Odpowiedział na to zawodnik Kamienia, Kacper Piechniak i w 61. minucie mieliśmy 1-1. Na tym żadna z ekip nie chciała przystanąć. Ponownie na prowadzenie wyszli piłkarze JKS-u, a bramkę ustrzelił Yevgeniy Nemtinov. Kamień nie chciał jednak tak łatwo oddać swojego terenu. Na dziesięć minut przed końcem podstawego czasu gry ponownie Piechniak wpakował piłkę do bramki jarosławian.

Wydawało się, że mecz zakończy się remisem, jednak sporą niespodziankę kibicom sprawili miejscowi. W doliczonym czasie gry Piechniak zamienił próbę na gola, zaliczył hat-tricka i tym samym zagrnął z Sokołem pełną pulę w tym starciu.

0-1 Jakub Chrupcała (58)
1-1 Kacper Piechniak (61)
1-2 Yevgeniy  Nemtinov (66)
2-2 Kacper Piechniak (80)
3-2 Kacper Piechniak (90+)

Sokół: Siudak, Zbyradowski, Gnatek, Podstawek, Konefał, Piechniak, Stępniowski, Wydra, Marut, Majka, Łuczyk.
JKS: Guridov, Płoszczyński, Mac, Szakiel,  Pilch, Baran, Chrupcała, Nemtinov, Pindak, Brodowicz, Pietluch.