2024-03-30 20:43:14

Lukas Klemenz: Rozmawiałem ze Stalą Rzeszów, ale trafiłem do Łęcznej

fot. P. Golonka/ Resovia
fot. P. Golonka/ Resovia
- Zaaklimatyzowałem się bardzo szybko. Powrót do Polski po 2,5 roku na Węgrzech bardzo mi sprzyja i cieszę się z tego powrotu- mówił po meczu z Resovią Lukas Klemenz. Zawodnik Górnika Łęczna opowiedział również o temacie swojego transferu do Stali Rzeszów. 
 
- Zwycięstwo zawsze cieszy, chociaż końcówka była bardzo ciężka dla nas, szczególnie po czerwonej kartce. Resovia ruszyła wysoko pressingiem, strzeliła dwie bramki i końcówka była nerwowa- mówił Lukas Klemenz po zwycięstwie nad Resovią. 
 
Myślę, że pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu, druga do czerwonej kartki też była okej.  Kontrolowaliśmy przebieg spotkania, ale tak jak mówiłem wcześniej dużo nerwowości- dodał. 
 
- Po pierwszej połowie wydawało się, że ten mecz już będzie zamknięty dla Resovii. Czerwona kartka jednak odwróciła mecz i wydawało się, że może się skończyć remisem. 
 
- Na pewno tak. Byliśmy na to uczulani w przerwie, że w Resovii na pewno będą zmiany taktyczne i personalne. Tak się stało. Nie mieli jakichś klarownych sytuacji. Na szczęście udało się dowieźć to do końca. 
 
- Do momentu czerwonej kartki świetnie spisywaliście się w obronie. Jak ocenisz Waszą grę defensywną na przestrzeni tej rundy?
 
- Na przestrzeni tej rundy myślę, że wygląda to dobrze, tym bardziej, że borykamy się z kontuzjami zawodników, którzy grali troszeczkę więcej. Teraz jest szansa dla kolejnych zawodników, żeby udowodnić, że im też należy się miejsce w składzie i myślę, że cała obrona grała dzisiaj dobrze. 

Lukas Klemenz: Spotkałem się z Panem Jarkiem Fojutem, były rozmowy, ale trafiłem do Łęcznej

- Znajdujemy się w Rzeszowie, więc pozwolę sobie zapytać. Czy był temat Twojego transferu do Stali Rzeszów?
 
- Tak. Spotkałem się z Panem Jarkiem Fojutem, były rozmowy, ale trafiłem do Łęcznej. 
 
- Jak się tutaj czujesz?
 
- Bardzo dobrze. Zaaklimatyzowałem się bardzo szybko. Powrót do Polski po 2,5 roku na Węgrzech bardzo mi sprzyja i cieszę się z tego powrotu. 
 
Rozmawiał Mateusz Decowski

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij