2024-03-30 18:10:23

Wieczysta Kraków wygrała w Wiązownicy! To już jedenaste zwycięstwo z rzędu

Wieczysta Kraków z jedenastym zwycięstwem z rzędu (fot. Chachlowska/ Wieczysta Kraków)
Wieczysta Kraków z kompletem punktów wróci z Wiązownicy. Podopieczni Sławomira Peszki wygrali 3-1 i odnotowali jedenaste zwycięstwo z rzędu.

Rozpędzona Wieczysta Kraków po ostatnim zwycięstwie nad Avią Świdnik kolejnych punktów pojechała szukać do Wiązownicy. Podopieczni Waldemara Warchoła ostatnio wygrali w Dębicy, więc również w całkiem niezłych nastrojach przystępowali do tego pojedynku.

Goście jednak od początku narzucili swój styli gry i szybko objęli prowadzenie. W 8. minucie do siatki trafił Paweł Łysiak, a dziewiętnaście minut później ten sam zawodnik miał już na swoim koncie dublet. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Dawid Kiedrowicz i po pierwszych 45-minutach "Żółto-czarni" prowadzili 3-0.

KS Wiązownica było stać tylko na honorowego gola, którego autorem był Arkadiusz Kasia. Warto dodać, że była to pierwsza stracona bramka przez Wieczystą w 2024 roku.

Wieczysta Kraków odnotowała jedenaste zwycięstwo z rzędu i w tym momencie ma aż dwanaście punktów przewagi nad drugą Siarką Tarnobrzeg.

0-1 Paweł Łysiak (8)
0-2 Paweł Łysiak (27)
0-3 Dawid Kiedrowicz (45)
1-3 Arkadiusz Kasia (51)

KS Wiązownica: Piechota - Melinyszyn, Tabor, Markiewicz, Kordas, Janiczak, Wójcik, Płaneta, Ożóg, Rak, A. Kasia

Wieczysta Kraków: Letkiewicz - Faworow, Kasolik, Pazdan, Pietrzak - Danielak, Góralski, Pakulski, Łysiak, Kiedrowicz - Jankowski.