Dzień otwarty PGE FKS Stali Mielec!
Już 21 marca od godz. 15:00 do 18:00 odbędzie się Dzień Otwarty PGE FKS Stali Mielec. To okazja do zobaczenia klubu od kulis z perspektywy, której kibice widzieć na co dzień nie mogą.
Na biało-niebieskich fanatyków czekać będzie moc atrakcji przygotowanych specjalnie w związku z tym wydarzeniem. Podczas Dnia Otwartego wszyscy goście odwiedzający ekstraklasowy klub będą mogli zobaczyć m.in. zmodernizowaną szatnię gospodarzy, wyjść tunelem na płytę boiska oraz spotkać się z piłkarzami PGE FKS Stali Mielec i sztabem szkoleniowym mieleckiej drużyny.
Jest to inicjatywa ze strony klub, który chce się otworzyć dla swoich kibiców. Zainteresowanie tym wydarzeniem jest duże. Podczas tej imprezy za darmo będzie dla zwiedzających popcorn, wata cukrowa, tysiące pocztówek i gadżetów klubowych.
Jeśli jesteś kibicem PGE FKS Stali Mielec to musisz się w czwartkowe popołudnie pojawić na Solskiego 1. Poniżej cały plan:
W czasie wydarzenia w Sklepie FKS Stal Mielec będzie można nabyć każdy produkt z 20 - procentowym rabatem.