2024-02-12 12:27:00

Giampaolo Medei po sezonie opuści Asseco Resovię. Jego następcą będzie Tuomas Sammelvuo

Giampaolo Medei po dwóch sezonach opuści Asseco Resovię! (fot. Asseco Resovia)
Giampaolo Medei po dwóch sezonach opuści Asseco Resovię! (fot. Asseco Resovia)
Giampaolo Medei po sezonie 2023/24 opuści ekipę Asseco Resovii. Włoski szkoleniowiec zostanie szkoleniowcem Cucine Lube Civitanova. "Pasiaki" wybrały jego następce.
 
W ekipie Asseco Resovii po sezonie 2023/24 dojdzie do zmiany szkoleniowca. Nowym trenerem "Bieszczadzkich Wilków" według informacji portalu Nowiny24 zostanie Tumoas Sammelvuo
 
Zarząd Asseco Resovii zdecydował się na zatrudnienie 48-letniego Fina Tumoasa Sammelvuo, który ostatnio prowadził Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle i niedawno został zwolniony. Jak się dowiedzieliśmy, kontrakt rzeszowskiego klubu z Sammelvuo już został podpisany - czytamy w artykule.
 
Zatem po dwóch latach zakończy się kadencja Giampaolo Medei. Włoski szkoleniowiec ma wrócić do Włoch i objąć ekipę Cucine Lube Civitanova.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

HALO 2024-02-12 22:05:38

Ale jak to czytam artykuł w nowinach i autorem jest bum????? co to ma byc sztuczna inteligencja czy wstyd się podoisać nazwiskiem wlasnmym i imieniem ???? o co w tym chodzi ????

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij