2024-02-10 15:52:58

Sparing: Stal Rzeszów U-17 - Izolator Boguchwała 1-3

fot. Izolator Boguchwała/Robert Skalski
fot. Izolator Boguchwała/Robert Skalski
Izolator Boguchwała wygrał drugi sparing w tym okresie przygotowawczym. Dziś pokonał Stal Rzeszów U-17 z wynikiem 3-1.
 
Izolator Boguchwała zmierzyl się dziś w sparingu ekipę młodzieżowców Stali Rzeszów U-17. Mecz toczył się przez większość czasu na korzyść ekipy z Boguchwały. Na prowadzenie wyszli jednak jako pierwsi zawodnicy biało-niebieskich, a gola ustrzelił Daniel Węgrzyn z woleja.
 
Szybko jednak odpowiedzieli zawodnicy "Izolacji". Do pustej bramki trafił Marcin Krajewski i wyrównał tym samym rezultat. W pierwszej połowie goście zdołali jeszcze wyjść na prowadzenie. Dziurę w obronie Rzeszowa ponownie odnalazł Krajewski.
 
Druga odsłona przyniosła nam jeszcze jedno trafienie Izolatora, w samej końcówce. Świetną bramką popisał się Konrad Kowal i tym samym zwieńczył zwycięstwo Boguchwały. Trener Izolatora testował w tym sparingu pięciu zawodników

Sparing: Stal Rzeszów U-17 - Izolator Boguchwała 1-3 (1-2)
 
1-0 Daniel Węgrzyn (8)
1-1 Marcin Krajewski (11)
1-2 Marcin Krajewski (39)
1-3 Konrad Kowal (90)
 
Stal: Janicki – Cynk, Blejwas, Urbaniak, Sonntag, Brzęk, M. Leniart, Nowak, Węgrzyn, Kyrylo, Pukała.
Izolator: Dybski – Gajdek, J. Wilk, zaw. testowany, K. Wilk, Ciemierkiewicz, Walas, Frydrych, zaw. testowany, Kowal, Krajewski. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij