2024-02-09 17:41:59

sparing: Sokół Kolbuszowa Dolna - Azalia Wola Zarczycka 5-1

Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał trzeci sparing z Azalią Wola Zarczycka (fot. Sokół Kolbuszowa dolna/facebook)
Sokół Kolbuszowa Dolna wygrał trzeci sparing z Azalią Wola Zarczycka (fot. Sokół Kolbuszowa dolna/facebook)
Sokół Kolbuszowa Dolna ograł w swoim trzecim meczu kontrolnym podopiecznych Bartosza Madei.

Podopieczni Marcina Wołowca na razie są bezbłędni w sparingach. W kolejnym swoim meczu kontrolnym ograli przedstawiciela stalowowolskiej okręgówki, aż 5-1.

Było to już trzeci sparing wygrany przez czwartoligowca w tym okresie przygotowawczym. Gole dla Sokoła w tym spotkaniu strzelali Kacper Misiak, Paweł Lewandowski, Michał Mazurek, Krystian Motyl i Marcin Mokrzycki. Zawodnicy z Woli Zarczyckiej odpowiedzieli tylko jednym trafieniem.

Trener Marcin Wołowiec ponownie przyglądał się w tym środkowemu obrońcy o statusie młodzieżowca. W przypadku tego zawodnika nie została jeszcze podjęta decyzja o jego transferze do Sokoła Kolbuszowa Dolna.
 
W końcówce spotkania ponownie swoją szansę dostało kilku zawodników z juniorów i rezerw. Testowanym zawodnikom przyglądał się również trener Azalii Bartosz Madeja.

Sokół Kolbuszowa Dolna - Azalia Wola Zarczycka 5-1

1-0 Kacper Misiak
2-0 Paweł Lewandowski
3-0 Michał Mazurek
3-1 ?
4-1 Krystian Motyl
5-1 Marcin Mokrzycki

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij