2023-11-30 11:57:06

Marek Zub przed meczem z Polonią: Ostatni mecz Twojego rywala jest takim obrazem, jakiego należy się spodziewać

fot. Robert Skalski/Stal Rzeszów
fot. Robert Skalski/Stal Rzeszów
 W piątek Stal Rzeszów zagra na wyjeździe z Polonią Warszawa w ramach 17. kolejki Fortuna 1 ligi. Zobaczcie, co przed tym spotkaniem mówił trener Marek Zub. 
 
 - Grają bardzo stabilnie, jeśli chodzi o schemat, ustawienie, w jakim trener stara się funkcjonować drobnymi zmianami. Opierają się w zasadzie na piłkarzach lokalnych, czyli Polakach. Jest to również drużyna oparta na zestawieniu, jakim wywalczyli awans do 1 ligi i przyjęli taką koncepcję- mówił Marek Zub przed meczem z Polonią Warszawa. 

Marek Zub:  Zwycięstwa nad wyżej notowanymi rywalami dają aspekt energetyczny

 
W ostatniej kolejce Stal Rzeszów pokonała na własnym stadionie Górnika Łęczna 3-0, a wcześniej wygrała na wyjeździe z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza (2-1).
 
- Oczywiście każde zwycięstwo rozbudza uśmiech na twarzach, pojawia się więcej energii w trakcie czy przed zajęciami, co jest bardzo ważne w szatni nie tylko bezpośrednio po wygranym meczu, ale też kiedy spotykamy się, żeby rozpocząć kolejny dzień treningowy- mówił opiekun Stali Rzeszów. 
 
- Zwycięstwa nad wyżej notowanymi rywalami dają na pewno taki aspekt energetyczny. 
 

Marek Zub: Ostatni mecz Twojego rywala jest takim obrazem, jakiego należy się spodziewać

 
- Ostatni mecz Twojego rywala jest takim obrazem, jakiego należy się spodziewać. Analizy dotyczące Polonii Warszawa przewijały się bardzo często. Wydaje mi się, że mamy wystarczająco dużo informacji na ten temat, żeby powiedzieć, że nie potrzebujemy więcej- mówił Marek Zub. 
 
- Chcielibyśmy na pewno powtórzyć ten wymiar spotkania i nie mówię tylko o kwestii wynikowej, ale pewnych zachować i spójności działań zawodników i trochę też pozytywnej determinacji i agresywności boiskowej. To jest aspekt, który zawsze jest istotny, ale nie w każdym meczu daje się go wygenerować z różnych powodów- podkreślił trener Stali Rzeszów. 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Żuraw o Stalowskim Sercu 2023-11-30 12:45:01

lubie słuchac tego trenera. stara sie skupiac na konkretach bez opowiadania bajek. zdarza mu sie rozwodzic i odbiegac od tematu ale swiadczy to tylko o jego inteligencji i elokwencji. nie trzeba opowiadac dyrdymalow i rzucac pustych frazesow by brzmiec dobrze i byc zrozumianym.
fajnie sie zmienila ta druzyna na plus. owszem zaciag adlera i till zrobil swoje ale i mlodziez dostajaca szanse swiadczy o nim in plus.

benekRR 2023-11-30 16:45:30

My na razie bez trenera, ale nasz rzecznik robi za trenera, prezesa itd itp

~anonim 2023-11-30 19:26:00

Do benek RR ,nie wierzę, post zupełnie o czymś innym a ty o Resovii. Wy serio macie jakiś problem o podłożu psychicznym w tym temacie . Zrzutka na pomoc psychologiczną i psychiatryczna dla kibiców stali,do tego trzeba solidnie zaopatrzyć apteki w maść na ból d****y,bo wnet braknie

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij