2023-11-17 10:20:00

3 liga: Derbowy pólmetek 3 ligi gr. IV [Zapowiedź 17. kolejki]

Piłkarze Siarki chcą w dobrych humorach wrócić ze Świdnika. Fot. https://siarka-tarnobrzeg.pl/
Piłkarze Siarki chcą w dobrych humorach wrócić ze Świdnika. Fot. https://siarka-tarnobrzeg.pl/
Szalenie interesująco zapowiada się półmetek rozgrywek 3 ligi grupy IV. Fani podkarpackich drużyny będą mieli okazję zobaczyć dwa pojedynki, w których zagrają drużyny z naszego regionu, zaś punktów na obcym terenie poszukają podopieczni Dariusza Kantora. 

Wisłoka Dębica - Karpaty Krosno

Punktualnie w sobotę o godzinie 13 na murawę stadionu przy ul. Parkowej wybiegną „jedenastki” Wisłoki Dębica oraz Karpat Krosno. Dla gospodarzy będzie to idealna możliwość na podtrzymanie meczów bez porażki przed własną publicznością, wszak przyjdzie im zagrać z ligowym outsiderem. Przyjezdni liczą natomiast, że po terapii szokowej jaką były zmiany w pierwszym składzie zespołu, pożegnają się z mianem „czerwonej latarni”.

Świdniczanka Świdnik - Siarka Tarnobrzeg

O tej samej porze rozpoczną się zawody w Świdniku, gdzie miejscowa Świdniczanka podejmie Siarkę Tarnobrzeg. Dwie wygrane z rzędu sprawiły, że miejscowi skutecznie okopali się w środku tabeli i zamierzają pójść za ciosem. O takim dorobku w roli gości marzą tarnobrzeżanie, którzy z ostatnich wyjazdów wrócili na tarczy i w efekcie tracą 6 punktów do liderującej Wieczystej.

KS Wiązownica - Sokół Sieniawa

Na zakończenie 17. serii gier KS Wiązownica ugości Sokoła Sieniawa. Dla obydwu ekip będzie to okazja do przełamania pasma porażek. Podczas gdy podopieczni Waldemara Warchoła dwukrotnie schodzili z boiska pokonani, tak futboliści z Sieniawy ostatni raz punktowali w połowie października i w efekcie spadli na przedostatnie miejsce w ligowym rankingu. Kolorytu derbowej potyczce dodaje to, że zostanie ona rozegrana przy sztucznym świetle, początek zmagań w sobotę o godzinie 18.

Radosław Dudek

3 liga gr. IV - rozkład meczów 17. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

1-1 2023-11-17 15:53:38

Karpaty 3 liga .

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij