2023-11-11 16:01:58

Cosmos Nowotaniec wygrał rzutem na taśmę z Igloopolem Dębica

Cosmos Nowotaniec zagrał dziś na remis z Igloopolem Dębica, jendak w samej końcówce doprowadził do zwycięstwa 2-1.

Cosmos Nowotaniec w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe 0-1 z Legionem Pilzno. Ich dzisiejszy rywal, Igloopol Dębica również odnotował porażkę. Jedną bramką lepszy był od nich Izolator Boguchwała. Mimo, że gospodarze znajdują się wysoko w tabeli, ostateczny wynik dzisiejszego pojedynku nie był jednoznaczny.

Pierwsza połowa przyniosła gola dla ekipy Igloopolu Dębica. Celnym strzałem w 27.minucie pojedynku popisał się Marcin Stefanik i otworzył wynik spotkania. Na przerwę wydawało się, że to właśnie goście zejdą z pozytywnym rezultatem. Tak sie jednak nie stało, gdyż na minutę przed końcem pierwszej połowy Krystian Kalemba z ekipy Cosmosu doprowadził do wyrównania w tym starciu.

Można było już twierdzić, iż mecz zakończy się remisem. W 90.minucie jednak do akcji wkroczył Nazar Verbny i rzutem na taśme zagrnął trzy punkty dla ekipy gospodarzy. Za tydzień drużyna z Nowotańca wybierze się do Boguchwały, gdzie zmierzy sie z tamtejszym Izolatorem. Igloopol ugości u siebie zespół bieniaminka, Sokoła Kamień.

0-1 Marcin Stefanik (27)
1-1 Krystian Kalemba (44)
2-1 Nazar Verbny (90)