2023-11-10 20:11:28

Goleada w Łańcucie! Stal wysoko pokonała Koronę Rzeszów

Stal Łańcut pokonała u siebie 6-0 Koronę Rzeszów w meczu 16. kolejki 4. ligi podkarpackiej.

Stal kolejny raz w tym sezonie popisała się fenomenalną skutrcznością! Podopieczni trenera Krzysztofa Koraba po ubiegłotygodniowym rollercoasterze i zdobyciu pięciu bramek w Wiśniowej, tym razem strzelili jeszcze więcej, ku zadowoleniu zgromadzonych na trybunach stadionu przy ul. Traugutta 11 w Łańcucie.

Strzelanie gospodarze w dzisiejszym spotkaniu rozpoczęli szybko. Już w szóstej minucie bowiem Patryk Róg wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.

Niespełna dziesięć minut później było już 2-0, a na listę strzelców wpisał się nieoceniony w tym sezonie Wojciech Reiman

Ten doświadczony zawodnik, z przeszłością w wyższych ligach podwyższył prowadzenie Stali w 74. minucie.

W między czasie działo się dużo - zasadniczo wyłącznie pod bramką przyjezdnych, którym w tym sezonie nie wiedzie się najlepiej.

W końcówce meczu gospodarze podwyższyli jeszcze rezultat tego meczu. I to podwyższyli znacznie!

Dublet ustrzelił Konrad Buć, a w doliczonym czasie gry do siatki strzeżonej przez bramkarza Korony trafił jeszcze Jakub Więcek, ustalając tym samym końcowy rezultat na 6-0.

Stal dzięki dzisiejszej wygranej awansowała na fotel lidera, na którym utrzyma się przynajmniej do soboty, a więc do meczów Cosmosu oraz beniaminka z Lubaczowa.

Drużyna z Rzeszowa natomiast wciąż pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli, bez chociażby jednego zwycięstwa w trwających rozgrywkach.

1-0 Patryk Róg (6.)
2-0 Wojciech Reiman (17.)
3-0 Wojciech Reiman (74.)
4-0 Konrad Buć (81.)
5-0 Konrad Buć (89.)
6-0 Jakub Więcek (90+)

Stal Łańcut: Szpindor - Kołodziej, Kmuk, Kocój, Kardyś, Więcek, Tarała, Buć, Reiman, Majda, Róg