2023-09-28 12:28:51

Mariusz Misiura, trener Znicza Pruszków: Stal Stalowa Wola zasłużenie trafiła do następnej rundy

fot. Radek Kuśmierz
fot. Radek Kuśmierz
  Stal Stalowa Wola wygrała ze Zniczem Pruszków 2-1. Zobaczcie, co na konferencji pomeczowej mówił trener gości, Mariusz Misiura. 
 
- Zanim przejdę do meczu, to chciałem pogratulować obiektu i atmosfery towarzyszącej temu spotkaniu. Pierwszy raz jestem w Stalowej Woli i muszę przyznać, że zrobiło to na mnie bardzo duże wrażenie- mówił szkoleniowiec Znicza Pruszków
 
- Gratuluję trenerowi zwycięstwa i przejścia do kolejnej rundy Pucharu Polski. Myślę, że był to bardzo zamknięty mecz z dwóch stron do pierwszego błędu. Uważam, że pierwszy błąd przytrafił się Stalowej Woli, ale nasz napastnik nie dobił piłki odbitej po strzale Tkaczuka- mówił Mariusz Misirua. 
 
- Jeżeli my tej bramki nie strzeliliśmy, to za chwilę błąd jednego z naszych zawodników, faul w polu karnym, rzut karny. Próbowaliśmy różnych rozwiązań. Na końcu chcieliśmy wprowadzać jak najwięcej ofensywnych zawodników, szukaliśmy jakiegoś kontaktu. 
 

Mariusz Misiura: Zasłużenie trafiliście do następnej rundy

 
- Patrząc na to, jak byliście skuteczni pod naszym polem karnym, to zasłużenie trafiliście do następnej rundy. Nasza gra pozycyjna nie przynosiła nam żadnych efektów. Nie potrafiliśmy utrzymać piłki pod presją przeciwnika i na pewno to dzisiaj zdecydowało, że nie zdobyliśmy żadnej bramki- podkreślił szkoleniowiec Znicza Pruszków. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

~anonim 2023-09-28 12:59:45

Miło panie trenerze usłyszeć tę ciepłe słowa na temat drużyny atmosfery kibiców i całej tej otoczki.Fakt obiekty Stali stadion i cała infrastruktura zmieniła się diametralnie porównując, że kiedyś przyjeżdżał pan jako piłkarz i przebierał się w drewnianym baraku, gdzie zza okna było widać zwały węgla.Tersx to nowoczesność na najwyższym poziomie zawitała do klubu, fajnie że wszyscy to też doceniają, że mają bardzo komfortowe warunki by korzystać z naszych obiektów i tej nowoczesności.Z tymi warunkami jakie mają piłkarze i cały sztab szkoleniowy działacze dziennikarze możemy spokojnie grać na szczeblu ekstraklasy, wystarczy dołożyć te 2 trybuny za bramkami, gdzie już wszystko jest pod budowę przygotowane

~anonim 2023-09-28 13:06:53

Znicz ma obronić ligę a nie taplać się w pucharze Tymbarku, dla takich stalowo wól to rarytas i podnieta na skalę kraju dla nich niepotrzebny obowiązek.

JKS 2023-09-28 16:37:50

Dla Stalówki Znicz ani druga liga nie jest żadnym rarytasem. Nie od dzisiaj wiadomo że Stalówka cały czas celuje w 1 ligę. Stąd nowi sponsorzy, kolejne nakłady finansowe itd. Daje dwa sezony max i będzie 1 liga.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij