2023-09-09 20:58:57

Wisłoka Dębica zremisowała na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski

Wisłoka Dębica wróci z Radzynia Podlaskiego z jednym punktem. Podopieczni Bartosza Zołotara zremisowali z Orlętami 1-1.

Pierwsze minuty tego starcia nie wskazywały na przewagę którejś ze stron, dopiero po upływie około 15. minut gry coraz większą inicjatywę zaczęli przejawiać miejscowi. W 22. minucie uderzenia w światło bramki szukał Artur Balicki, ale dwukrotnie został zablokowany.

Potem gospodarze mieli serię rzutów rożnych, jednak nadal nic z tego nie wynikało. W 36. minucie czujność w bramce zachował Filip Kramarz i wybronił strzał Denisa Ostrovskiyego, a chwilę później dobrze interweniował po uderzeniu Koszela.

Jeszcze przed przerwą pojawiła się również odpowiedź ze strony Wisłoki Dębica. W końcówce pierwszej połowy po uderzeniu Jakuba Siedleckiego z trudem interweniował golkiper Orląt i sparował futbolówkę na rzut rożny.

Obie bramki padły w drugiej połowie

Na pierwszą bramkę w tym spotkaniu musieliśmy czekać aż do 50. minuty. Po uderzeniu z rzutu wolnego piłka odbiła się od słupka bramki gospodarzy, a później do siatki dobił ją Łukasz Siedlik.

Gospodarze wyrównali dopiero w 82. minucie. Po rzucie rożnym skutecznie główkował Adrian Duchnowski.

Gorąco zrobiło się jeszcze w doliczonym czasie gry. Najpierw po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w światło bramki skierował jeden z piłkarzy Orląt, ale znakomitą interwencją popisał się Filip Kramarz, a w ostatniej akcji meczu mógł odpowiedzieć Krzysztof Zawiślak, jednak zabrakło mu skuteczności.

0-1 Łukasz Siedlik (50)
1-1 Adrian Duchnowski (82)

Orlęta Radzyń Podlaski: Bartnik – Szymala (70 Zmorzyński), Cassio, Duchnowski, Krashnevskyi, Koszel (70 Wrona), Szczygieł (84 Bożym), Szczypek (84 Piotrowski), Rycaj (63 Yanchuk), Ostrovskyi, Balicki

Wisłoka Dębica: Kramarz – Rachfalik, Cabała, Grasza, Bednarz, Siedlecki (72 Maik), Iwanicki, Żmuda (72 Strózik), Smoleń (87 Kulon), Zawiślak, Siedlik (93 Nazaraneko)

3 liga gr. IV - wyniki meczów 7. kolejki:

RDE 2023-09-09 21:32:20

Dobry i punkt, Brawo Filip Kramarz

Hajto 2023-09-09 21:42:45

Co to za wysyp zdjęć z pejsami ludzi związanych z Wisłoką? Do czego to ma prowadzić?

fan Wisloki 2023-09-09 21:45:50

Ciężki mecz, co tu dużo nie mówić z każdym trzeba będzie wyrywać te punkty. Pierwsza połowa słabsza w naszym wykonaniu ,co staje się już standardem,tak szczerze, powinniśmy przegrywać 1-0 i to byłby sprawiedliwy wynik. Druga połowa lepsza, dobrze wykonany rzut wolny ,słupek, dobitka i gol. Po tej bramce Orlęta zgasły ,jakby z nich powietrze uszło ,wydawało się ,że druga bramka to kwestia czasu. Była ,tyle tylko ,że w drugą stronę, a końcówka to już roller coaster, każdy mógł strzelić na 2-1.Ciekawy mecz , z emocjami ,wynik sprawiedliwy.

~anonim 2023-09-09 22:15:32

Mecz ktory zagrala Wisloka z jedna z najslabszych ekip pokazal ze bez 3 / 4 podstawowych zawodnikow to prezentujemy 4 ligowy poziom, bez Laniego I BOgacz kiepsko to wyglada

~anonim 2023-09-09 22:19:25

Gdzie są te zdjęcia?

Piter73 2023-09-09 22:41:46

Remis jest sprawiedliwy, chociaż niedosyt jest bo tak niewiele czasu brakło żeby dowieźć zwycięstwo do końca ale z drugiej strony nasz bramkarz miał co najmniej 3 świetne interwencje które nas uratowały, także ten punkt trzeba szanować, Tabela jest bardzo płaska ,różnice są niewielkie ,także walczymy dalej

Kamil 2023-09-10 07:33:37

Remis z przedostatnia w tabeli drużyna to żaden sukces

Anonim 2023-09-10 07:45:39

Kiedy rozpoczyna się zbiórka pieniędzy na nowa trybunę ? Bo podobno środków wystarczyło tylko na rozbiórkę starej

HANDOLITO 2023-09-10 08:23:52

Wygral przegrali i zremisowali , jak Wisloka do Radzynia wybrala sie bez 4 podstawowych pilkarzy i to zawazylo ze mamy 1-1 , spokojnie by wygrali pelnym skladem, ale nie ma co nazekac teraz 3 punkty z KSZO.

~anonim 2023-09-10 08:28:54

DOANNONIN nie widzisz postepow prac na stadionie Wisloki? POCZEKAJ DO KONCA ROKU i zadaj tu na podkarpacielive te pytanie sugerujace zbiorke

Ksw 2023-09-10 09:50:47

Ale jesteśmy słabi, masakra..

2 liga 2023-09-10 10:13:09

A.przed sezonem był zachwyt jak to 2 ligę zwojujecie haha
Nie spadnijcie to będzie sukces

zero 2023-09-10 10:25:31

Gowna z zatorbia w natarciu: składki, 2 liga, IV liga już obsraane kurvvy nie macie co wymyslec. ps. piłka nożna bez policji? gdyby nie ona to nie byłoby 25 widzów na tym gnojniku tylko ZERO

`anonim 2023-09-10 14:41:47

Na nas mówisz zatorbiarze a ile ludzi wczoraj na Podolskim było? 40, 68 czy 94? Takiego szitu to dawno nie widziano. Lukas myślał ze będą go witać tłumy a tu kicha. Przyjdź na festyn Igloopolu to zobaczysz ile dzieci i rodzin. Niech wasz redaktorek dalej się podnieca i pisze posty ale nic nie zmyje tej kompromitacji. Mateuszku nie trudź się i tak wiemy ile było ludzi bo tak się składa że też byliśmy.

`anonim 2023-09-10 14:54:09

Ozygus nie zakłamuj rzeczywistości. 100 ludzi w porywach na Podolskim buahahahahhahahaha żenada. Chcecie to was nauczymy organizować festyny

Bober z bobrowej 2023-09-10 15:22:26

Żebraki tak będą ciułać punkty

do anonim 2023-09-10 16:05:00

Ty kurrwa niedoybancu a ile niby chciałeś osób na Podolskim???? Były rodziny dzieci które graja w piłke na Wisłoce. Na waszych piknikach jest wiecej? myslisz ze jak nie wpadamy na takie wasze imprezy gdzie notmabene możecie JEDYNIE WTEDY przyjsc spokojnie to nie wiemy ile jest osób? Nie dośc że chroni was łańcuch na bramie, policja obok to jeszcze możecie sie wyłonić w wiekszej ilosc na mecz jak jest festyn aby nie było że dzieci bijemy potem.

do anonim 2023-09-10 16:06:32

a osób były znacznie więcej nie mówiąc o przewijających sie takze w stodole bo impreza na kilka godz była ale co ja tu bede pisał wy zesrrance wiecie lepiej

świat się konczy 2023-09-10 16:11:16

obsrane szczury z piwnic lub uciekiniarzy zagraniczny bedą mówić ilu ludzi jest na Wisłoce KONIEC ŚWIATA! Pokazcie kurwisska choc jeden wasz mecz z choc jednym zdjeciem całyj trybuny nie mówiąc o tym aby kamera była od strony trenerów z WŁĄCZONYM PEŁNYM dzwiękiem! Tak jest mecz za meczem gdzie ukrywacie te 20-25 widzów na waszych meczach i te "tłumy" (czyli do 100 osób) na festynach buahahahahahahahahahahahahahah

Misio 2023-09-10 20:24:09

Igloopol Dębica - GKS Bełchatów 2-1.

Kiedy wy błazny zagracie w clj?

~anonimmm 2023-09-11 19:03:41

Cha cha cha 114 osób na Podolskim cha cha

LKS 2023-09-12 10:13:50

Po 1 jak górnik był w 160 osób to znak że z wisloki nie było nikogo bo tam więcej ludzi nie było w młynie. Po 2 jak na 35 lat niby zgody (kilka razy zrywanej) to oprawa jak na b klasie czyli tragedia. Ludzi piszecie że pełna trybuna jak padał deszcz to się dało zmieścić pod dachem więc tam nie było za wiele ludzi tym bardziej że tam 4 rzędy krzesełek jest jak na wyp*****uwie jakiejś. Lepiej pieniądze zbierajcie i łopaty w dłoń bo trybuny nigdy nie będziecie mieć. A o Igloopol się nie martwcie ma się bardzo dobrze.

~anonim 2023-09-12 17:34:36

Widzę że buraki z wywłoki mają straszny ból d****y do Igloopolu o liczby ID grał swego czasu w 1 lidze a wy ponad sto lat grania po wsiach kurła nie wierzę sami wystawiają młyny i jeżdżą w 40 po okolicach jakby nie żabole to wiocha na całego i wy chcecie równać do Stalówki zobaczcie jak się bawi Stalówka na meczach nie macie startu pod żadnym względem wasz poziom to tych łajz z tarnobyla do Stalówki lata świetlne zejdźcie na ziemię kmioty dembickie

goowno 2023-09-12 22:27:25

Zrywała pare razy to twoja stara z cyganem ale i tak ja potem jeebał. Ty kur jeb zesranna za trybunami był grill i czesc osób rotacyjnie wchodziła i wychodziła albo pili. tak 1 liga o od połowy sezonu same wpierrdole do konca juz po 3,4,5,6 zero. pochwal się wynikami .Co do tego chama ze sralowej woli to swoje kompleksy leczcie w janowie, nowej dębie nisku czy innych wiochach bo nie macie wiesniaki podjazdu do Dębicy a do do klubu to owszem graliscie wyżej i dłuzej ale w Polsce mało kto wie gdzie leży ta wichura nie mówia,c że nie ma kompletnie tam czym dojechac. nawet samochodem chyba że jakimis wiejskimi drogami lub furmanką Tak wiec zamnij swój buracki wiejski ryyj.

goowno 2023-09-12 22:28:36

aha i wstawiajcie dalej zdjecia jak pikniki obok wstanął buahahhahah a takto 80 100 osób.

KS 2023-09-12 22:52:17

Ręce opadają czytając te bzdury szczurów z lzsu. Od dawna został juz wam tylko internet! Co do stalowej woli to żal co kolwiek pisać, rozumie że w Tarnobrzegu jest marazm z pracą / płacami ale do Dębicy jak było wspomniane nawet się buraki wiejskie nie porównujcie.

~anonim 2023-09-12 23:30:49

Jakbym miał wymienić jedne z największych wypizdów na podkarpaciu to na pewno nr 1 zesrana wola 2 mielec potem długo długo nic.

pytanie 2023-09-12 23:39:50

1) Kiedy pokażecie zdjecia z trybun aby można było policzyc widzów? 2) kiedy włączycie dzwięk z relacji narealny? Odpowiedz: 1) nigdy nie dajemy takich zdjęc bo widzów jest od 20-30 2) dzwiek jest bardzo wyciszany bo mozna mak siać a po za tym przed wejsciem do łancuchowni moga sie zjawić śpiewający kibice Wisłoki buahahhahahahahah zera