2023-09-09 17:09:13

Rezerwy Resovii pokonały Błękitnych Ropczyce

Rezerwy Resovii dopisują drugie zwycięstwo z rzędu. "Pasiaki" po niezwykle emocjonującym starciu pokonały Błękitnych Ropczyce 4-3.

Podopieczni Marcina Laski od początku naciskali i już po pierwszym kwadransie objęli na prowadzenie. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Filip Mikrut. Goście z Ropczyc próbowali odrabiać straty, jednak do przerwy nie byli w stanie sforsować defensywy "Pasiaków".

Zaraz po zmianie stron odważnie z piłką do przodu ruszył Karol Chuchro i w 54. minucie było już 2-0. Dwie minuty później czerwoną kartką ukarany został Dawid Szpojnarowicz i "Pasiaki" w dalszej części spotkania musiały radzić sobie w dziesiątkę.

Przyjezdni od razu wykorzystali tę sytuację i w 63. minucie Mateusz Bieniek zmniejszył straty skutecznie egzekwując rzut karny.

Spotkanie nabrało jeszcze większego tempa w samej końcówce. W 80. minucie efektownie z przewrotki uderzył Kacper Wywrót i było 2-2. Odpowiedź Resovii była jednak błyskawiczna. Dwie minuty później podopieczni Marcina Laski odzyskali prowadzenie za sprawą Filipa Mikruta

W doliczonym czasie gry oglądaliśmy jeszcze dwie bramki. Na 4-2 trafił Jakub Maćkowiak, a tuż przed końcowym gwizdkiem jeszcze jedno trafienie na konto Błękitnych Ropczyce zapisał Dominik Ochał.

4-3 Dominik Ochał (90+4)

Resovia II: Sujecki - Chuchro, Szymkiewicz (90+2 Jaroch), Modrzejewski (71 Stępak), Marciniec (57 Borkanov), Bielenda, Pirnach (62 Karcz), Szpojnarowicz, Kojder (75 Maćkowiak), Zybała, Mikrut

Błękitni Ropczyce: Psioda - Nalepka, Darłak, Ochał ż, Orzech, Rudny (77 Majocha), Pociask (60 Zawiślak), Piwowar, Bieniek, Wywrót, Kukla (60 Ogrodnik)

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 7. kolejki:

Kabaret 2023-09-09 18:59:42

Błękitni z zerowym pomysłem na grę , środek pola nie istniał tak jak skrzydła, brawo dla trenera za pierwsze dwie zmiany. Za późna zmiana młodego adepta w środku pola, Michał Kukla najlepszy na boisku i znowu trener postnowi go ściągać , przy takim zaangażowaniu Michała wróżę mi świetlana przyszłość

Kibic 2023-09-09 19:03:36

Jak nie istniał???? Przecież znawcy Ropczyckiej piłki !!!! Piszą jak to super się dzieje w klubie i jk to fajnie grają - , tydzień temu 3 w plecy z zespołem ze wsi u siebie , dziś 4 sztuki z juniorami bo tacy w większości grają w Resovii, Gratulacje dla chłopaków z Resovii!!!!

~anonim 2023-09-09 19:24:59

panie kukla niech się pan nie wstydzi podpisywać postów swoim nazwiskiem, dlaczego kabaret

~anonim 2023-09-09 19:33:36

GDZIE BYŁ OGRODNIK I SIEPIERSKI, WYJECHALI NA WAKACJE

~anonim 2023-09-09 20:12:44

Nie środek, a boki nie istniały w ropczycach. Ani boczni obrońcy ani skrzydłowi.

anonim 2023-09-09 20:20:24

Zacząć w końcu rozliczać z wyników prezesa i panów z drugiego fotela którzy rządzą w Ropczycach , bo wszyscy mają już tego. dość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość 2023-09-10 12:55:25

Najsłabszym ogniwem Błękitnych jest a w tym meczu szczególnie był trener RR chodzi mi o zestawienie wyjściowej jedenastki , ustawienie zawodników w pomocy to jakieś kuriozum !!!!!
Dwóch bardzo młodych zawodników z przeciętnymi warunkami fizycznymi a przedewszystkim brakiem doświadczenia w grze na pozycjach 6 i 8 spowodowało że środek pola nie istniał ,
Moim zdaniem boisko nie powinno być dopuszczone przez Pod, Z,P,N, do rozgrywania meczów (kto był na meczu to zapewne to potwierdzi),
Resovią wykorzystała przerwę w rozgrywkach pierwszej drużyny więc dwójka była wzmocniona ,
Sędziowanie kolejny już mecz na dramatycznie niskim poziomie . mam tu na myśli mecze z Głogovią , Wisłokiem , Sokołem czy mecz rozegrany wczoraj ,
Brak właściwego szkolenia oraz selekcji sędziów jeżeli chodzi o ich umiejętności prowadzenia zawodów w tej lidze , bo słaby sędzia jeżeli pojawią się trudności w ocenie sytuacji to ochoczo udziela napomnień (żółta kartka) lub myli się z oceną sytuacji w polu karnym , Za żółte kartki kluby płacą kary finansowe do Pod ZPN a bezpodstawnie wskazane rzuty karne zespoły przegrywają mecze !!!!!

RESOVIA-DUMA PODKARPACIA 2023-09-10 13:04:26

Brawo młodzież Resovii!

Mufasa 2023-09-10 13:35:24

Laska w szoku!!

do gośc kibic 2023-09-10 14:37:29

Opis sytuacji świadczy o tym że nie byłeś na meczu, na pozycji 6 grał Piwowar ani on młody ani niedoświadczony a fizycznie bynajmniej silny i szybki. Jesteś zwykłym trolem internetowym panicznie bojącym się swojej tożsamości

do gosc 2023-09-10 15:32:34

Uaktywnił się internetowy trol z ropczyc który był zawieszony i zamieszany w przekręty w związku podkarpackim. Krytykuje trenerow, szkolenie sędziów, dzialania związku a co sam namieszal moze sam opisze piekna polszczyzną

RRS 2023-09-10 17:36:56

M.H.?

Kibic 2023-09-10 21:18:46

Szkodniki Ormiański!!!!!!!!!!
Prezes Kulig !!!!!!!!! Aut!!!!!!!!!!!!!!

Kibic 2023-09-11 15:13:44

Gratulacje dla Resovii, przeciwnik słabiutki to fakt

Fakty i Mity 2023-09-11 17:03:34

Przeciwnik słaby a i rezerwy muszą się wzmacniać zawodnikami 1-szej drużyny aby się utrzymać w tym roku. Nie jest tajemnicą, że akademia Resovii nie stoi za mocno na tle konkurencji w Rzeszowie. Widać to idealnie po poziomie gry. Utrzymać się może utrzymają w 4 lidze, ale jaki jest tego sens. Oba zespoły będą walczyć o utrzymanie jedni w 1-szej lidze a ci w 2-giej.