2023-08-16 22:28:00

Błękitni Ropczyce urwali punkty Stali Łańcut

Remisem zakończyło się pierwsze spotkanie Błękitnych Ropczyce przed własną publicznością w 4 lidze podkarpackiej. Podzielili się punktami ze Stalą Łańcut.

Już na początku meczu drogę do siatki znalazł Konrad Buć. Stal Łańcut częściej utrzymywała się przy piłce i konstruowała ataki. Ze stałych fragmentów gry próbował Wojciech Reiman, ale bramkarz beniaminka był na posterunku.

Gospodarze kilka razy próbowali zagrozić bramce Cezarego Szpindora, ale brakowało celności.

W drugiej połowie do głosu zaczęli dochodzić Błękitni, coraz śmielej zapuszczając się pod bramkę łańcucian. Kacper Wywrót miał dwie doskonałe okazje, ale fenomenalnymi interwencjami popisał się golkiper gości.

Co nie udało się byłemu zawodnikowi Iskry Wróblik Szlachecki, udało się Szymonowi Piwowarowi, który po rykoszecie wpakował piłkę do bramki ku wielkiej uciesze miejscowych kibiców.

Stal Łańcut ruszyła po kolejnego gola, ale napotkała opór w osobie Łukasza Psiody, który na linii bramkowej wyprawiał cuda. Próbowali z kilku metrów Konrad Buć oraz dwukrotnie Wojciech Reiman.

W końcówce meczu sędzia Albin Kijowski pokazał dwie czerwone kartki w konsekwencji dwóch żółtych. Boisko musieli opuścić trener bramkarzy Dariusz Kosiba i Krzysztof Orzech. Łącznie arbiter z Krosna pokazał dwanaście "żółtek".

Więcej bramek nie padło i beniaminek z Ropczyc zainkasował premierowy punkt do swojego dorobku w 4 lidze podkarpackiej.

Błękitni Ropczyce - Stal Łańcut 1-1 (0-1)

0-1 Konrad Buć (5)
1-1 Szymon Piwowar (64)

Błękitni Ropczyce: Psioda - Piwowar (70 Kukla), Darłak, Ochał, Orzech - Rudny (80 Dudek), Nalepka, M. Ogrodnik - Bieniek, Wywrót (80 A. Ogrodnik), Siepierski.

Stal Łańcut: Szpindora - Kołodziej, Makowski, Kocój, Kardyś - Reiman, Więcek - Wójcik, Buć, Majda (80 Sowa) - Tarała (60 Róg).

Sędziował: Albin Kijowski (Krosno).

Belamy 2023-08-16 22:49:58

RUDNY hm..... i wszystko jasne. Jaki ty przykład synowi dajesz człowieczku?!

Rafał 2023-08-16 22:51:25

Emocje do końca, brawo Panowie i brawo Łukasz świetny występ.

~anonim 2023-08-16 23:04:12

Podkarpacielive!!!
Czerwoną kartką został ukarany trener bramkarzy a nie trener Rudny. Ogarnijcie się piśmaki

Setnik 2023-08-16 23:28:19

Mecz w wykonaniu błękitnych na bardzo niskim poziomie. Zastanawia mnie czy trener wie co robi, wpuszczając bocznego obrońcę (Dudka) na środek pola gdy na ławce ma nie jednego dobrego zawodnika który napewno poradziłby sobie lepiej niż on

~anonim 2023-08-16 23:41:05

Trole już czas wyjść zza klawiatury, odstawić harnasia zcfelowane grubasy

~anonim 2023-08-16 23:51:10

Ropczyce to beniaminek ze średnią kadrą zawodniczą, jeśli się utrzymają to sukces

~anonim 2023-08-17 00:27:01

Czemu nic nie pisze o tym, że błękitni też mieli setki? Przecież mieli ich z 3/4. Pierwsze 20 minut drugiej połowy totalna dominacja błękitnych.

Kibic 2023-08-17 06:27:44

Bardzo dobry mecz bramkarz Błekitnych. Po za tym Ropczyce marnie , stworzyli 3 sytuacje to fakt ale gdyby lepszą mieli celność chłopaki z Łańcuta to skończyło by się min 5-6 dla nich . Łańcut zagrał bardzo przeciętny mecz żeby nie powiedzieć słabo to jeżeli na tle słabego przeciwnika i do tego nie skutecznego Ropczyce stwarzają tylko 3 sytuacje bramkowe , bo szumu robili dużo momentami tylko nic z tego nie wynikało ,to naprawdę nie jest to optymistyczny prognostyk na mecze kolejne. Dużo pretensji do sędziów mieli miejscowi , może wzięli by się w końcu za grę bo widać gołym okiem że krezusami 4 ligi nie są i pewnie długo nie będą, wzmocnienia niby były ale po za bramkarzem takie że maksem będzie najprawdopodobniej utrzymanie , obiecują jak nigdy a wychodzi jak zawsze . Pozdrawiam.

Do kibic 2023-08-17 06:46:56

W twoich przemyśleniach to sam sobie przeczysz. Niby nic nie grali ale 3 sytuację mieli...Jak byłeś na meczu to dobrze wiesz że Łańcut bramkę strzela po kilku wielbłądach obrony. Później 20 minut prowadzili grę ale nic z tego nie wynikało. Sytuacji 100% jedni jak i drudzy mieli po kilka i zrobił się naprawdę ciekawy mecz dla kibiców. Druga połowa już dużo lepsza Błękitnych i kwestia czasu było kiedy strzela na 1-1. Później jedni i drudzy mieli swoje szanse i tutaj obydwaj bramkarze mieli swój dzień. Czy Łańcut grał słabo ? W piłce nożnej gra się tak jak przeciwnik pozwala i tutaj szukaj odpowiedzi

Kibic 2023-08-17 06:59:25

Jeżeli uważasz ze w meczu u siebie!!!!!!!3 sytuacje to dobry mecz z przeciwnikiem w tym dniu przeciętnym to pokazuje dosadnie w jakie miejsce mierzą Ropczyce.

Hehe 2023-08-17 07:26:43

W tym dniu z przeciętnym Łańcutem hehe, to od czego zależy wg ciebie przeciętność tego dnia ? Gorąco im było ? Murawa kiepska ? A może przeciwnik się postawił ? Takich znafffffcow piłki nożnej to w tym kraju nie brakuje

Alladyn 2023-08-17 07:57:04

Tego Albina to powinni wyj****** z tego sędziowania, dużo kontrowersyjnych decyzji... Ogólnie cwaniak gdyby można było jakoś mu odpowiedzieć to myślę że bez większości zębów by chodził. A tak to broni się kartkami

Do Kibic 2023-08-17 09:22:47

Wybierz się do lekarza ....okulisty a może do psychiatry

~anonim 2023-08-17 09:59:40

Brawo Psiker!

~anonim 2023-08-17 12:18:42

błękitni mieli bardzo dobre momenty: 20 min w 1 połowie i 20 min w drugiej połowie dominacja nad łańcutem

Marcin 2023-08-17 17:10:30

Błękitni zdominowali przyjezdnych w środku pola. Górowali nad rywalami siła fizyczna i umiejętnościami technicznymi.

~anonim 2023-08-17 18:25:51

TIMON MISZCZ

Do wszystkich fachowców 2023-08-18 06:41:57

Przyjdźcie na mecz zobacz na żywo a potem komentuj , najsłabszym na boisku był sędzią malowany który był na linii przy trybunach to co chłopina odpierdala to już jest tragedia stoi metr od faulu a on nic nie widzi aut cały czas się myli a główny sędzia to już klałn sędziowania , róg za uderzenie łokciem nie dostaje kartki ale jak się nie potrafi sędziować to można kartkować i tak właśnie robił Albin ale do puki będzie takie szkolenie tych pseldo sędziów takie będzie sędziowanie, po co są ci obserwatorzy jak i tak nic z tymi gwizdaczami nic nie zrobią

Kurdziel 2023-08-18 07:36:47

Nie było lepszego zawodnika w Błękitnych niż Szymon Piwowar. Szybki, silny, dobry w powietrzu, z potężna lewa noga